Домашня сторінка Актуально Молодь Динамо показує себе. Ванат і Лєднєв розбивають французький Евіан. ВІДЕО

Молодь Динамо показує себе. Ванат і Лєднєв розбивають французький Евіан. ВІДЕО

6 читачів онлайн
0
9,107

Мірча Луческу через контрольні матчі продовжує переглядати основну обойму гравців на сезон

У поєдинку з нижчоліговим французьким Евіаном київське Динамо зробило результат за тайм. Вже на другій хвилині українська команда вийшла вперед у рахунку. Ванат на фланзі обіграв опонента, увішов до штрафного майданчика французів і віддав пас точно на ногу Богдану Лєднєву. Атакувальний гравець Динамо з близької відстані переграв голкіпера Евіана Моді – 1:0!

Настирність Ваната створювала обороні французів великі проблеми і на 17 хвилині юний форвард киян забив! Бойко вибив на чужу половину, Ванат м’яч прийняв і на швидкості проскочив повз чотирьох (!) оборонців Евіна. Воротар суперників Моді, мабуть, зачарувався проривом українця, тому не зумів відбити не надто складний удар по центру – 2:0!

До розгрому рахунок довів все той же Лєднєв. Півзахисник киян після паса з глибини від Гармаша класно розвернувся біля лінії штрафного майданчика гостей і пробив точно у дальній кут воріт суперника – 3:0!

У другому таймі Мірча Луческу дав шанс проявити себе Кулачу, та ексфорварду Ворскли (як і решті гравців обох команд) забити не вдалося.

Динамо набирає переможний хід, здобуваючи перемогу в другому матчі за два дні.