Молодіжка поки не знає перемог. Українці не змогли здолати Узбекистан. ВІДЕО

Збірна України U-21 провела свій другий поєдинок на турнірі Antalya Cup 2021.

Українцям протистояла молодіжна збірна Узбекистану.

Руслан Ротань зробив багато кадрових змін у складі, в порівнянні з матчем проти Болгарії.

Скріншот УАФ

Українці вийшли вперед на 31-й хвилині матчу. Драмбаєв видав крутий забіг лівим флангом, віддав у воротарський майданчик на Ісаєнка, а проти того сфолили — пенальті. Виконувати одинадцятиметровий взявся Бражко і не схибив — 1:0.

Але вже на початку другого тайму (50-та хвилина) збірна Узбекистану зуміла відігратися. Після подачі з лівого флангу захисники української команди не встежили за нападником, який і переправив м’яч у ворота — 1:1.

Руслан Ротань зробив чимало замін у другому таймі. Зокрема, підсилити атаку вийшли Супряга та Кухаревич. Але на підсумковий результат це не вплинуло. Більше того, українці могли ще й пропустити на останніх хвилинах — нападник молодіжки Узбекистану пробив у стійку.

1:1 — українці не змогли перемогти однолітків з Узбекистану.

У турнірі беруть участь молодіжні збірні Болгарії, Казахстану, Північної Македонії, Словаччини та Узбекистану.

Згідно з регламентом змагань, кожен учасник проведе по три поєдинки, а переможець визначиться за найбільшою кількістю набраних очок.