ВІДЕО. Молодіжна збірна України обіграла Мальту на класі. Який на Євро, на жаль, не покаже…

Молодіжна збірна України цим листопадовим збором завершує кваліфікацію до Євро-2021. Першим суперником був аутсайдер 8 групи – збірна Мальти. Домашній матч українці виграли 4:0, тож розраховувати на запеклу боротьбу не доводилося. Тим більше, що обидві команди вже втратили будь-які шанси на вихід до фінальної частини євротурніру і тягар результату над ними не висів.

Руслан Ротань виставив на гру найсильніших, котрі мають постійну практику в матчах УПЛ та молодіжної першості України.

Скріншот U-21 з Instagram Домінування українців

І вже на старті матчу, а саме, на четвертій хвилині Судаков віддав класний вертикальний пас на лівий фланг на хід Дубінчаку, захисник Дніпра-1 прострілив у центр на Кухаревича. Форварду Руха залишалося просто влучити у ворота – 0:1.

Спроби високого пресингу від господарів закінчувалися грамотним виходом підопічних Ротаня через короткий пас і розгортанням стрімких атак. За пів першого тайму українці двічі претендували на пенальті через падіння у штрафному майданчику спершу Дубінчака, а потім Бабогло, але арбітр не зважив на фоли.

На 32-гій хвилині гості знову розіграли комбінацію Судаков-Дубінчак-Кухаревич, проте м’яч втратили. І тут на допомогу прийшов мальтійський захисник. Пуліс віддав воротарю, щоб той вибив у поле, але не зауважив, що на шляху м’яча залишався Кухаревич. Нападник скористався подарунком, розвернувся і обвідним ударом забив під дальню стійку – 0:2.

Під свисток на перерву гострота таки вдалася і господарям. У контратаці Бузуттіл змістився з правого фланку в центр і пробив з-під Судакова. У Трубіна шансів витягти м’яч з дев’ятки не було, але пощастило, що хавбек суперників влучив у поперечку, а добивання прилетіло в Бабогло – 0:2 після першого тайму.

Покарання за безпечність

Одразу по перерві наварили вже українці. Елуні прочавив пару центральних оборонців Сирота-Бабогло після вдалого пресингу партнера на Судакові в центрі поля, вирвався сам на сам і забив поміж ніг голкіперу Шахтаря – 1:2. Порівняне затишшя з гострими моментами тривало до 79-тої хвилини, коли м’яч після прострілу Назаренка з лівого флангу коліном у ворота Мальти скоригував Мілованов. Оборонець фарм-клубу Спортінга з Хіхона незадовго до цього вийшов на заміну – 1:3.

Розгром

Якби Ісаєнко на 89-тій хвилині реалізував ним же зароблений пенальті, було би приємніше, але форвард Колоса пробив у воротаря. Утім четвертий взяв на себе сміливість забити Шевцов. Довгий пас Вантуха від штрафного майданчика українців воротар господарів пішов підбирати за межі своїх володінь. А захисник Десни виявився технічнішим за нього і у боротьбі з голкіпером та захисником ще й зумів переправити м’яч у ворота з гострого кута. Остаточні 1:4 на 90+2.

В останньому матчі відбору українці U-21 приймуть північних ірландців 17 листопада на Арені Львів. Початок гри о 18:30.

Читайте також: Удар по збірній України. Шевченко заявив про нових хворих у команді і Говорив з повагою. Тренер збірної Німеччини дуже обережний перед битвою з Україною