Молодіжна збірна України все стратила. Покоління U-21 залишається без Євро

Збірна України U-21 продовжує кваліфікацію до Євро-2021, але вже з суто “спортивним” інтересом

Команда Руслана Ротаня проводила восьмий матч своєї групи у гостях. До Північної Ірландії полетіли усі найсильніші, адже перемога у попередній зустрічі з прямими конкурентами, румунами, залишала українців у боротьбі за вихід на чемпіонат Європи 2021 року. Тренерський штаб змінив зі старту атакувальні фланги. Замість Назаренка і Луньова у Києві вийшли Топалов та Цитаїшвілі в ірландській Баллімені.

View this post on Instagram

Стартовий склад молодіжної збірної 💙💛 на матч з Північною Ірландією ⠀ #U21 #УАФ #МиЗбірна #МолодіжнаЗбірнаУкраїни #МолодіжнаЗбірнаУкраїни_УАФ

A post shared by УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ (@uafukraine) on Oct 13, 2020 at 9:04am PDT

У паралельному поєдинку Румунія – Мальта дуже старався допомогти українцям новоспечений динамівець Тудор Белуце. Упродовж 10 хвилин, з 25 по 35, опорник примудрився отримати дві жовті картки з ненайшвидшим у світі суперником. До цього востаннє досить коштовний Белуце виходив на поле аж на початку березня, тому його вилучення не надто дивує, однак, насторожує. На момент червоної картки румуни вже вигравали 2:0, а одразу після цього забили втретє – гарний пас капітана, Мана, на гол перетворив Ганя. Сам Ман відзначився дублем, і вже до перерви господарі вигравали 4:0.

У другому таймі матчу в Північній Ірландії, що перетворився просто на черговий статистичний поєдинок, українці пропустили на 61-ій хвилині… Схоже, довідалися рахунок гри у Румунії і на другий тайм зібратися вже не змогли. За господарів забив основний нападник команди, 10-тка північних ірландців, Пол О’Нілл. За мить вийшов Русин, щоб сказати щось у відповідь, але миттєво схопив не м’яч, а жовту картку…

🙌 WHAT A WIN 😍 @pauloneill224 ’s goal is the difference between the sides. Great team performance 👏 #GAWA #U21EURO

A post shared by Northern Ireland (@northernireland) on Oct 13, 2020 at 12:32pm PDT

Зрештою, Румунія перемогла 4:1, Україна програла 0:1 – як наслідок, Євро пройде без нас…

Листопадові матчі з Мальтою та Північною Ірландією вже жодного турнірного значення не матимуть, хіба що тренерський штаб перевірить у них найближчий резерв молодіжної збірної.