Момент, який здатен змінити історію

Матч Кубка Англії між Лестером та Флітвудом війде до історії англійського футболу. На цьому етапі турніру вперше асоціація футболу впровадила відеоповтори під час матчу.

Суперечливий епізод стався за рахунку 1:0 на користь лисів. Келечі Іхеаначо отримав розрізну передачу від партнера, вийшов віч-на-віч із голкіпером та вдало переграв останнього. Однак лайнцмени миттєво запалив прапорець. Втім головний арбітр взяв паузу аби порадитись із помічником, який завдяки системі VAR повинен був переглянути повтор і винести остаточне рішення щодо цього епізоду.

Після хвилинної паузи рефері вказав на центр поля. Детальні повтори показали, що Іхеаначо перебував чітко на одній лінії із останнім захисником Флітвуда. Цей гол став останнім у звітному матчі і Лестер здобув перемогу із рахунком 2:0.

Брайтон – Кристал Пэлас, система VAR, видеоповторы

Вперше систему VAR на полях Англії використали близько тижня тому в матчі Брайтон – Кристал Пелес. В тій грі такожстався суперечливий момент. Глен Мюррей забив переможний гол на 89-й хвилині матчу. Спершу здалось, що м’яч влучив в руку перед тим як влетіти у ворота. Андре Марінер взяв паузу щоб порадитись із помічниками та переглянути повтор і зарахував цей гол.