Монзуль і скандал! Динамо у суперечливому матчі втрачає очки з Інгульцем

Після поразки від Інтера в товариському поєдинку на Динамо чекала зустріч з Інгульцем

Кияни номінально виїзний поєдинок зіграли в столиці України, адже клуб із Петрового сам попросив перенести зустріч. Все це пов’язано із бажанням президента Інгульця Олександра Поворознюка зіграти перший матч на новій арені клубу саме з Динамо (вже у другому колі).

Підопічні Мірчі Луческу із перших хвилин показали свій настрій здобувати переможний результат. Вже на першій хвилині небезпечно головою пробивав Гармаш. Денис знову вийшов на позиції центрального нападника – м’яч пройшов над поперечкою воріт Шуста.

Номінальні гості своєю інтенсивністю змусили Інгулець майже весь тайм відбиватися. Але, до честі підопічних Лавриненка, вони не дали створити динамівцям майже нічого. Аж у компенсований до першого тайму час Шуст все ж врятував свою команду після несильного, але влучного добивання Буяльського.

Після перерви Динамо продовжило тиснути

Інгулець грамотно оборонявся, але під натиском киян оборона номінальних господарів дала тріщину. На 72 хвилині Шишка після прострілу Караваєва зрізав м’яч у власні ворота – 0:1.

Фото ФК Динамо Київ

Здавалося, тепер динамівці спокійно доведуть матч до перемоги, але команда із Петрового була проти. На 78 хвилині Коваленко після передачі від Асмелаша наважився на удар з меж штрафного майданчика гостей – Бущан не втримав ближній кут – 1:1.

Міг дуже швидко повернути лідерство у рахунку своїй команді Родрігес, але Шуст потягнув м’яч після удару люксембуржця з близької відстані. Легіонер киян пробивав ударом ножицями через себе!!!

На останніх хвилинах підопічні Лавриненка організували класну контратаку. Полегенько вийшов віч-на-віч із Бущаном і пробив – голкіпер збірної України врятував Динамо.

У компенсований до другого тайму час стався скандальний епізод

Ковальов потягнув Родрігеса за волосся, а люксембуржець за це вдарив свого кривдника ногою. Монзуль мала можливість звернутися до ВАР (і Бойка, який на ньому працював), але ніяких (!!!!) санкцій від головної арбітрині зустрічі застосовано не було. Дивовижність українського арбітражу стала останньою краплею цього емоційного матчу.

1:1 – Динамо вперше в сезоні втрачає очки. Зі скандалом.