Монзуль і ВАР у півфіналі Кубка України. Неприємна новина для Динамо?

Гру 1/2 фіналу Кубка України розсудить Катерина Монзуль. На матчі буде система ВАР.

Як показує статистика, з останніх 6 матчів Динамо, коли головним арбітром була Катерина Монзуль, кияни програли 3 матчі, два виграли і ще один зіграли в нічию.

Шахтар – Динамо 3:1 (31.05.2020)

Найсуперечливішим момент у матчі стало скасування голу Сидорчука, який він забив на 19-ій хвилині. Спочатку Катерина Монзуль вказала рукою на центр, але після підказки у навушник скасувала взяття воріт. Після перегляду відеоповтору, вона помітила дотик Попова рукою до обличчя Степаненка і поставила штрафний, а захиснику Динамо показала жовту картку.

Дніпро-1 – Динамо 3:1 (28.02.2020)

Вже на початку матчу Монзуль вилучила Буяльського за фол проти Вакулка. Проте, таке рішення вона прийняла тільки перегляду повтору, адже першочергово вона просто поставила штрафний і навіть не збиралася показувати картку гравцю Динамо.

Наступний момент стався вже наприкінці тайму. Русин після зіткнення з Кравченком упав в штрафному майданчику. Катерина Монзуль показала нападнику киян жовтку картку за симуляцію. Однак, після перегляду рефері скасувала попередження для Русина і призначила пенальті у ворота Дніпра-1.

Але і на цьому не все. На 72-ій хвилині зустрічі Польовий наступив ззаду на ахілл Караваєву. Монзуль не зафіксувала фол в цьому моменті і тільки, коли їй повідомили в навушник, вона поставила штрафний і показала жовту для захисника Дніпра-1. Та вже через декілька миттєвостей арбітр особисто переглянула повтор моменту і змінила своє рішення – замість жовтої червона.

Динамо – Зоря 1:1 (11.05.2019)

Тоді ще ВАРу не було. На 88-ій хвилині матчу за рахунку 1:0 на користь киян,  м’яч влучив у руку Чеберку в штрафному майданчику, після подачі Циганкова. Однак тоді Катерина Монзуль цього не помітила і не вказала 11-метровий удар.

Але ще більше суперечок викликав момент на 90-ій хвилині гри, коли представниця футбольної Феміди призначила штрафний за, нібито, фол Андрієвського на Сіласі (на відео помітно, що фолу не було). Саме зі штрафного бразилець забив і зрівняв рахунок у матчі.

Динамо – Десна 4:0 (23.09.2018)

Динамо – Зоря 1:2 21.05.2017

Динамо – Сталь 4:1 (20.08.2017)

То чи зможе Динамо вирівняти статистику перемог і поразок за суддівства Монзуль? Питання залишається відкритим.