Мората стає рятівником Ювентуса у матчі з командою Реброва! Усі результати матчів Ліги Чемпіонів

Окрім групи київського Динамо свої матчі четвертого туру групового етапу Ліги Чемпіонів провели учасники ще трьох квартетів: E, F та H

Суперник киян по групі, Ференцварош Сергія Реброва, у першому таймі виїзного матчу з Ювентусом провів ідеальну контратаку, яку дальнім ударом започаткував воротар. Нгуен прострілив у штрафний майданчик, де Узуні у торкання прошив Щенсного. І це несподівані 0:1.

Роналду такого зухвальства (гол ще й святкування) пробачити не міг, тому за 16 хвилин взяв справу у свої ноги. Його удар лівою здалеку – 1:1. Вирвати перемогу туринці змогли аж з фінальним свистком – Мората пробив невпевненого на лінії Дібуса – 2:1. Наступними в Турині гостюватимуть київські динамівці.

Брюгге Едуарда Соболя, котрий не грав через коронавірус, у матчі з Боруссією Дортмунд втратило і свого головного голеадора – Денніс Бонавентуре не потрапив до заявки на поєдинок через невміння керувати своїми емоціями. Розплата за гру у три оборонці настала швидко – Голанд вискочив на ворота по лівому флангу і ударом від стійки забив на 18-тій хвилині гри. А на перерву гостей з пасивом у два м’ячі відправив Санчо – його красень-гол зі штрафного по центру дуги зняв павутиння з дев’ятки воріт Брюгге.

Зупинятися по перерві Голанд не став і забив знову, скориставшись відскоком від оборонців Брюгге – 3:0.

Усі результати матчів ігрового дня: Група E

Краснодар 1:2 Севілья (На удар Ракітича на 4-тій хвилині господарі відповіли на старті другого тайму. Але Севілья вирвала перемогу з фінальним свистком. На останній із 5-ти доданих хвилин путівку до 1/8 фіналу для іспанців оформив Ель-Хаддаді)

Ренн 1:2 Челсі (Команда Лампарда завдяки голу Хадсона-Одої після контратаки лідирувала до 85-тої хвилини, коли з кутового рахунок зрівняв Гірассі. Але на 90+1 забив Жиру – відчайдушні спроби голкіпера і оборонців Ренна не змогли нейтралізувати добивання головою форварда лондонців)

Завдання виходу до весняної частини вже виконали Челсі та Севілья. За два тури до фінішу розрив у квартеті становить 9 очок. Ренн і Краснодар боротимуться лише за Лігу Європи.

Група F

Лаціо 3:1 Зеніт (Лаціо два перші м’ячі забило з-за меж штрафного потужними ударами Іммобіле та Пароло. У Зеніта до перерви гол зліпили Ракицький та опальний у збірній Дзюба. Але по перерві Іммобіле заробив пенальті і забив третій м’яч)

Боруссія Д 3:0 Брюгге

Ще не визначена ситуація на цей момент у квартеті F. Боруссія має 9 очок і випереджає Лаціо на один пункт. В активі у Брюгге чотири бали, у Зеніта – один.

Група G

Динамо 0:4 Барселона

Ювентус 2:1 Ференцварош (Зубков зіграв 70 хвилин, Харатін не виходив)

Перемоги Барселони та Ювентуса гарантували їм євровесну у Лізі Чемпіонів. Динамо та Ференцварош тепер вже точно боротимуться лише за Лігу Європи.

Група H

ПСЖ 1:0 Лейпциг (Пенальті на Ді Марії реалізував Неймар на початку зустрічі)

Манчестер Юнайтед 4:1 Істанбул Башакшехір (Дубль Фернандеша після кутового та помилки воротаря і пенальті від Рашфорда – і все це у перші 33 хвилини матчу. Гол престижу прийшов від Тюрюча на 75-тій хвилині, а остаточний рахунок встановив Джеймс на 90+2)

Тут запекла боротьба між усіма учасниками групи. МЮ поки що перший – 9 балів. ПСЖ завдяки очній перемозі випередив Лейпциг за додатковими показниками за рівності очок – по 6. У турків три пункти.

Завтра свій матч четвертого туру проведе донецький Шахтар. Гірники на виїзді зустрінуться з найбільшими своїми кривдниками цього сезону – Боруссією Менхенгладбах.

Читайте також: Бізнес-план. Манчестер Сіті підготував для Мессі неординарну пропозицію і Гвардіола розхвалив Зінченка і відправив українця до зіркової символічної збірної