Рік тому на території Колумбії відбулась одна із найжахливіших авіакатастроф в історії футбол. Розбився літак із бразильською командою Шапекоенсе. Вранці наступного дня інтернет-простір приголомшили перші кадри із місця трагедії.

Команда прямувала на фінал Копа Судамерикана проти Атлетико Насьональ. Однак, матчу не судилось відбутись. У авіакастрофі загинуло понад 70 осіб. Лише Еліо Нето, Алан Рушел та Джексон Фольманн стали тими футболістами, які вижили внаслідок падіння літака.

Згодом, пост фактом команду було оголошено переможцем турніру. Керівництво Атлетико відмовилось від боротьби за титул, запропонувавши офіційно визнати тріумфатором змагань Шапекоенсе. Керівні футбольні органи підтримали цю ініціативу і бразильський клуб отримав кубок.

Згодом клуб оновив емблему, додавши на неї дві зірки. Одна присвячена перемозі у Копа Судамерикана, а інші в пам’ять про загиблих футболістів у авіакатастрофі. Раніше командну емблему прикрашали жовті зірки, які символізували перемоги Шапекоенсе у чемпіонаті штату.

Голкіпер команди Джексон Фольманн став одним із трьох футболістів, яким пощастило вижити. Він втратив ногу і довгий час навіть не мріяв про те, щоб знову ходити. Та після встановлення протезу Джексон вирішив повернутись у футбол. Фольманн має намір грати на паралімпійських футбольних турнірах.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Шахтар – Ліон. Атмосфера навколо матчу

Шахтар заключний матч групового етапу Ліги Чемпіонів проводив на домашньому стадіоні київс…