Моторошна травма у Першій лізі

Моторошна травма в Першій лізі у матчі Колос Ковалівка – СК Дніпро-1.

Голкіпер гостей Валерій Юрчук потрапив до лікарні одразу з поля. Причина – груба гра захисника Колоса Андрія Сахневича, за яку рефері Ярослав Козик дав лише жовту картку.

Моторошна травма в Першій лізі

Голкіпер СК "Днепр-1" потрапив до лікарні одразу з поля😱За інформацією нашого кореспондента Vitalii Zverov, попередній діагноз Валерія Юрчука – струс мозку й перелом виличної кістки.Здоров'я🙏

Опубліковано FootballHub Субота, 20 жовтня 2018 р.

Попередній діагноз воротаря – струс мозку й перелом виличної кістки. З місця подій передає журналіст FootballHub Віталій Звєров.

Момент трапився на 17-й хвилині матчу. Гру замість Юрчука продовжив Кліщук.

Поєдинок завершився внічию – 1:1. Більшу частину гри матч проходив на зустрічних курсах. За перший тайм у підопічних Дмитра Михайленка було небагато небезпечних моментів. Після перерви дніпряни заграли активніше. Куліш виявився першим на підбиранні після однієї з атак і відправив м’яч у сітку.

Колос відігрався вже у компенсований час – на 90+3. Класний удар вийшов у Кизилатеша. Проте будь-який результат тьмарять серйозні травми учасників. Агов, хлопці, бережіть один одного!