Моурінью на колінах. Ліверпуль дивом переміг Тоттенгем

Центральний матч 22 АПЛ зіграли в Лондоні.

Жозе Моурінью в зустрічі з Ліверпулем вирішив здивувати Юргена Клоппа оригінальним рішеням – грою в 4 захисники. Тренер Тоттенгема випустив у старті Танганга, який був покликаний зупинити найкращого футболіста Африки Садіо Мане. Дебют 20-річного англійця вже на 2 хвилині можна було назвати успішним після того, як він вибив м’яча майже з лінії власних воріт після удару від Фірміно (друга спроба бразильця на добиванні завершилася влучанням м’яча у стійку).

Загалом, перша половина гри не надихала фанатів Шпор, адже Ліверпуль, хоч і не створив багато моментів, але мав дуже переконливий вигляд і свій м’яч до перерви все-таки забив. Хендерсон поборовся на лінії штрафного майданчика Тоттенгема, скинув на Салаха, який відпасував на Фірміно – бразилець майстерно одним дотиком прибрав Танганга, а другим пробив точно у дальній кут воріт Гассаніги – 0:1.

На другий тайм на поле вийшов абсолютно інший Тоттенгем. Лондонці зрозуміли, що без активних дій в атаці проблем у Мерсисайдців не буде. І пішли у напад…

І вони були близькі до успіху! Ламела, Сон і Ло Чельсо мали свої шанси, щоби пробити Аліссона, але якимось дивом марнували створені нагоди. Найбільше відзначився Ло Чельсо, який з декількох метрів пробив повз порожній кут воріт Ліверпуля, чим змусив Жозе Моурінью стати на коліна.

Ліверпуль витримав непростий другий тайм і продовжує чемпіонською ходою рухатися до омріяного трофея.