Домашня сторінка Актуально Мовне питання. Частина друга. Арбітри подають на тренера до суду!

Мовне питання. Частина друга. Арбітри подають на тренера до суду!

0 читачів онлайн
1
5,010

Бомбардир повідомляє, що історія зі скандалом у матчі Львова з Колосом отримала своє продовження 

Нагадаємо, головний тренер команди господарів Віталій Шумський, за його словами на пресконференції після гри, отримав жовту картку за те, що зробив зауваження четвертому арбітру з приводу української мови.

Я не коментуватиму дії головного арбітра і лайнсменів. У мене ні з ким не було ніяких суперечок. Але четвертий рефері розмовляв зі мною російською мовою, а я попросив його говорити зі мною українською. У відповідь він передав це головному арбітру, який підійшов до мене і дав жовту картку. Я запитав, за що, але відповіді ще так і не отримав, – сказав тоді Шумський
Віталій Шумський,Львів
Віталій Шумський, фото ФК Львів

З огляду на суспільний резонанс, який отримала ситуація довкола покарання Шумського жовтою карткою, арбітри йдуть до суду! Судді матчу (головний – Віктор Копієвський та четвертий – Микола Кривоносов) вже написали свої пояснення і направили їх до комітету арбітрів. Ці документи передадуть до КДК УАФ, що вже розбирається у неприємному епізоді.

Зі слів рефері, попередження Шумський отримав за системні зауваження арбітрам у грубій формі та за публічні претензії впродовж гри. І саме четвертий арбітр матчу Микола Кривоносов збирається подавати позов до суду за наклеп.

Чекаємо на розвиток подій.

Читайте також: Шевченко викличе гастролера по Росії? В збірну України може повернутися заробітчанин

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Із Північною Македонією він не зіграє! Шевченко втрачає важливого гравця

Ігор Циганик у ефірі своєї авторської програми Циганик LIVE розповів про втрати збірної Ук…