Моя голова майже вибухнула© Лунін розповів про найважчий період у його адаптації в Реалі

В інтерв’ю AS переможець молодіжного Чемпіонату світу поділився спогадами про своє дитинство, а також розкрив, що було найважче в після його приїзду до Мадрида.

В Іспанії мало що відомо: як пройшло твоє дитинство?

Я почав грати у футбол у своєму дуже маленькому місті, як нападник. Ми грали у футзал, оскільки я не любив багато бігати. В залі я дуже добре працював, забив багато м’ячів і маю досить багато трофеїв за найкращого гравця, найкращого бомбардира, топ-асистента. І коли я був форвардом, то брав приклад з Роналду, Моя перша футболка була з його прізвищем.  Але коли зрозумів, що хочу бути воротарем, то захопився Касільясом.

Чи були пропозиції від інших клубів, крім Реала?

Так, звичайно. Проте коли мені сказали “Мадрид”, то мене більше нічого не цікавило, я вже не слухав. Коли приїхав до іспанського клубу, то не очікував, що Флорентіно Перес буде там, аби привітатися зі мною. Він сказав, що радий бачити мене і розраховує на мою допомогу. Якби це гучно не звучало, але це змусило мене відчути, що я його син.

Перед пресконференцією вони запропонували розмовляти мені українською, іспанською чи англійською мовами. Спочатку я хотів розмовляти українською, звичайно, тому що я не дуже добре розмовляв англійською і не знав іспанської. Але в клубі казали, що було б неймовірно, якби я розмовляв іспанською. Це було приблизно за п’ять днів до презентації, того тижня я вивчав текст. Не граматику чи щось інше, а лише цей текст. Це було дві-три години на день, а то й чотири.

І звичайно ж найважчим для мене було вивчити іспанську. У мене був викладач, і ми вчилися дві години зранку і близько години вдень, шість днів на тиждень протягом шести місяців. За ті перші півроку моя голова майже вибухнула (сміється). Навчитися було важко. Тоді я продовжував, але не з такою швидкістю: два, три чи максимум чотири рази на тиждень. Іноді з викладачем, а іноді сам із словником.

А які стосунки склалися з Куртуа?

Тібо – гарний воротар і, наскільки я знаю, хороша людина. У нас не було проблем протягом місяця мого перебування в Реалі, ми добре ладнали.

То наступного сезону повертаєтеся до Реала? 

Не знаю, вони мені нічого не казали. Хочу дограти цей сезон за Ов’єдо і продемонструвати свій рівень, щоб Зідан побачив, що я заслуговую повернутися до Мадрида.

Нинішнього сезону Лунін провів 9 матчів за Ов’єдо, у яких пропустив 10 м’ячів.

Читайте також: Фінал Кубка України відбудеться в іншому місті. Відома дата

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також