Домашня сторінка Актуально Моя гра була жахливою© Трубін прокоментував свою гру в матчі Україна – Бахрейн

Моя гра була жахливою© Трубін прокоментував свою гру в матчі Україна – Бахрейн

2 читачів онлайн
0
1,164

Голкіпер розповів про свій фейл

Результативна помилка Анатолія Трубіна в матчі з Бахрейном ледь не стала причиною поразки збірної України. Гол Віктора Циганкова вже у доданий арбітром час врятував команду Андрія Шевченка, але голкіпер українців чітко розуміє, що саме його невдалі дії поставили команду у непросте становище, цитує футболіста сайт УАФ:

Негативні враження, тому що моя гра була жахливою. Я припустився результативної помилки, яка поставила команду у скрутне становище. Загалом при нашому контролі м’яча були хороші моменти, які ми могли реалізувати. Якщо не брати до уваги мою помилку та результат, то грали непогано.

Особисто для мене будь-який матч національної збірної дуже відповідальний та важливий. Тому налаштовуєшся на нього відповідно. Я не розділяю поєдинки на товариські та офіційні, тому що в національній збірній потрібно показувати свій максимум.
Поки що не було конкретної розмови з Андрієм Шевченком. Але я впевнений, що він незадоволений результатом, як і всі ми. Зараз потрібно проаналізувати свою гру та рухатися вперед.
Далі буде кілька вихідних, після чого розпочнеться другий збір. Будемо конкретно готуватися безпосередньо до Євро-2020
Фото УАФ

Наступний свій поєдинок збірна України зіграє 3 червня з Північною Ірландію.

Читайте також: Уже готові. Суперники збірної України оголосили офіційні заявки на Євро-2020!