Може перечитати регламент? Інгулець звернувся в КДК, щоби посунути Минай, але щось не те порахував

Звернення в КДК видається малоперспективним.

Футбольний клуб Інгулець на своєму офіційному сайті розмістив інформацію про звернення до КДК УАФ. Предмет суперечки – позиції клубів у таблиці Першої Ліги. Клуб із Петрового не отримав відповідь від ПФЛ на свій лист, де з допомогою цікавих арифметичних підрахунків доводив необхідність переміщення Інгульця на третє місце турнірної таблиці.

Що каже Регламент?

Апелює команда Олександра Поворознюка до норм регламенту, за якими Інгулець має бути вище Миная. Все б нічого: юридичний відділ Інгульця обрав правильну норму, але неправильно її трактував. Адже, на думку спеціалістів із Петрового (які ж самі пояснюють, що застосування кожного попереднього підпункту виключає застосування наступного), можна застосувати один підпункт, потім перескочити інші і застосувати в підсумку необхідний саме тобі.

Якщо простіше, то юристи Інгульця, палаючи справедливістю, спочатку застовують підпункт А пункту 3 статті 8, щоби прибрати Агробізнес і Оболонь Бровар зі свого рівняння (очки, набрані в особистих зустрічах між командами з рівною кількістю загальних балів). По-своєму дивляться на підпункт Б (застосовують його лише до одного матчу Інгулець 1:1 Минай, а не до всіх поєдинків четвірки). А потім нехтують підпунктом В, який залишає Минай на 3 сходинці.

Інгулець, Минай, Агробізнес і Оболонь Бровар до паузи зіграли по 4 матчі між собою. Застосовуємо пункт А. Виходить, що Минай і Інгулець у матчах між собою у цій четвірці набрали по 7 очок, тому застосувати пункт не можемо. Беремо різницю м’ячів у матчах між цими командами – і виходить, що знову у Миная та Інгульця рівність по +3, тому це нам не підходить. Логічно, що наступним треба застосувати підпункт В. За ним саме Минай залишається на 3 місці (у закарпатців 10 забитих у матчах цієї четвірки, тоді як в Інгульця лише 6).

У своїй арифметиці Інгулець бореться лише з Минаєм, швидко прибравши Оболонь Бровар і Агробізнес, але ж норма вимагає підрахунків усіх рівних.

Маємо надію, що юридичні суперечки швидко завершаться, а клуби зможуть нормально дограти сезон.

Нормально, але не так, як в УПЛ, де коїться щось дивне. Дивне, оскільки УАФ підтримує завершення змагань у найсильнішій футбольній лізі України суто морально. За нашою інформацією, фінансування делегатів і арбітрів зустрічей Асоціація переклала на клуби…

Читайте також: Ексгірнику в Реалі не місце. Зідан забракував колишнього гравця Шахтаря

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також