Мрія про ЧС-2022 живе! Україна ставить на коліна боснійців і виходить у плей-оф

Ще один крок до мети!

Лише перемога. Саме такий результат міг задовольнити збірну України в поєдинку з боснійцями. Олександр Петраков вирішив зіграти у схему з чотирма захисниками, довірившись в атаці Малиновському, Циганкову та Ярмоленку з Яремчуком.

Перший небезпечний удар в матчі вже на 5 хвилині завдав Руслан Малиновський. Півзахисник Аталанти наважився на удар з-за меж штрафного майданчика – м'яч пройшов поруч зі стійкою воріт Васіля.

Господарі оборонялися всією командою, проте нагоди забити в українців все ж були. З таким же успіхом, як і Малиновський, здалеку пробивав Зінченко. Яремчук влучив у площину воріт збірної Боснії та Герцеговини, але Васіль зіграв упевнено.

Поступово боснійці відвели гру від власних воріт і на останніх секундах першої половини ледь не забили самі. Після подачі з кутового Хаджикадунич перестрибнув Матвієнка і пробив у кут воріт збірної України. Врятував гостей неймовірний Георгій Бущан, який у стрибку перевів м'яч у стійку, а на підбиранні першим був Забарний.

Після перерви Україна дуже швидко забила.

На 58 хвилині Циганков обіграв на фланзі суперника і прострілив у штрафний майданчик. Ярмоленку пробити завадив суперник, але на дальній стійці вдало зіграв Зінченко. Він відправив м'яч у сітку порожніх воріт господарів – 0:1!

Зінченко забив за збірну УкраїниPhoto by Getty Images

Гол українців заспокоїв команду Петракова. Гравці Боснії та Герцеговини це дуже швидко зрозуміли. Господарі пішли в атаку і знову створили небезпеку біля воріт Бущана. Голкіпер збірної України кінчиками пальців врятував свою команду після удару через себе Превляка.

Сейв Бущана надихнув партнерів, які дуже швидко упіймали боснійців на контратаці. Шапаренко вивів Довбика віч-на-віч з Васілем і форвард СК Дніпро-1 не схибив – 0:2 на 79 хвилині!

Довбик забив у ворота Боснії та ГерцеговиниPhoto by Getty Images

Міг Довбик довести рахунок до розгромного, але молодий форвард, обігравши захисника та Васіля, пробив в оборонця, який стояв на лінії воріт господарів.

Збірна України виграє надважливий матч і завдяки цьому (та перемозі французів у Фінляндії) проходить до плей-оф відбору на ЧС-2022.