МЮ — ПСЖ. Навіть Неймар і Кавані не знадобилися

Ліга Чемпіонів повернулася! Рома приймала Порту в Римі, а на Олд Траффорд завітав Парі Сен-Жермен. Разом зі своїми шаленими фанатами, яких було близько 30 тисяч!

Безумовно, один із найочікуваніших поєдинків 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів проходив у Манчестері. МЮ та ПСЖ мали вирішити, хто ж буде фаворитом перед матчем-відповіддю. Додавала перцю ще одна дуель — протистояння молодих тренерів Сульшера і Тухеля.

Вже з перших хвилин матчу парижани показали, що не бояться стартового натиску манкуніанців. Ді Марія спробував свої сили із дальньої дистанції, але не влучив у ворота. Манчестер в атаку всіма силами не рвався, діяв обережно, бо остерігався контратак ПСЖ. І, як покаже гра, не безпідставно!

До 35-ї хвилини матчу суперники назбирали більше жовтих карток (5), аніж ударів по воротах (4). Ближче до закінчення першого тайму футболісти обох команд почали більше втрачати позиції, а отже — відкривати зони для контратак. Беззаперечно кращими у цьому компоненті були французи. ПСЖ здійснив дві гострі спроби, однак в обох епізодах господарі встигали розставити офсайдні пастки.

Вже у доданий час травму отримав Лінгард і Сульшер був змушений замінити свого вінгера. Замість Джессі вийшов Санчес.

Обережний футбол у першому таймі і, як наслідок — нулі на табло.

У перерві Сульшер провів ще одну вимушену заміну. Замість Марсіаля, який отримав травму у першому таймі, вийшов Мата.

ПСЖ шокував МЮ на 53-й хвилині. Мбаппе пробивав головою під стійку, але блискучий сейв виконав Де Хеа, перевівши м’яч на кутовий. Утім, воротар дияволів лише на мить відтермінував неминуче. Подача з кутового стала результативною: Матич не допрацював на дальній стійці, а Кімпембе скористався помилкою опорника манкуніанців і ногою вколотив м’яч під поперечку – навіть сторукий Де Хеа зреагувати не встиг.

Намагання хоч трохи відсунути гру від своїх воріт зіграло з господарями злий жарт. Другий гол у ворота МЮ – зразок контратакувальної гри найвищого рівня. Ді Марія зумів так прострілити до штрафного майданчика, що Мбаппе отримав м’яч як на тарілочці. При тому, що перебував в оточенні двох оборонців Манчестер Юнайтед. І це вже недитячі 2:0 на чужому полі!

МЮ спробував був побігти відіграватися. Хоч це справляло гнітюче враження: Буффон міг згорнути сітку і гойдатися в ній, бо всі удари господарів застрягали або в ногах захисників ПСЖ, або комбінації просто не мали хоч якогось гострого завершення. Манчестерцям банально бракувало креативу попереду. Дальні удари добре блокувалися гравцями ПСЖ, навісні передачі просто не доходили до адресатів. Натомість Де Хеа здійснив два топ-сейви: після ударів Берната і Мбаппе.

Парижани дуже вміло діяли як у пресингу, так і в позиційній обороні, майже не залишаючи вільних зон для манкуніанцівНе видно було звичної взаємодії Погба та Рашфорда. Француз провів відверто слабкий поєдинок. На 89-й хвилині матчу ще й отримав вилучення, емоційно напрацювавши на другу жовту картку.

Те, що рано чи пізно мало статися, сталося: Сульшер зазнав першої поразки на чолі Манчестер Юнайтед. І, відверто кажучи, має добре посушити голову над тим, що ж запропонувати французам у Парижі. Без Марсьяля, Лінгарда і Погба.

А якби зіграли Кавані з Неймаром?

В іншому матчі вечора в Римі перемогу святкувала Рома. Усі м’ячі у грі з Порту забивалися у 10-ти хвилинному проміжку: з 70 по 79 хвилини. Перемогу римлянам приніс Ніколо Дзаньоло. Молодий талант зробив дубль, а португальці спромоглися забити лише один — м’яч на рахунку Адріана. 2:1 і португальці мають не найгіршу ситуацію у матчі-відповіді завдяки м’ячу на виїзді.