Мудрик дебютував за Челсі в АПЛ! Українець ледь не забив Ліверпулю. ВІДЕО

Колишній вінгер Шахтаря Михайло Мудрик дебютував у АПЛ! Українець вийшов у матчі 21-го туру чемпіонату Англії Челсі – Ліверпуль.

Головний тренер синіх Грем Поттер випустив 22-річного гравця на заміну на 55-й хвилині поєдинку з мерсисайдцями. І український вінгер уже на 64-й хвилині створив момент. Мудрик обігрався у штрафному майданчику з Галлагером, підхопив м’яч, проскочив трьох гравців Ліверпуля і з меж воротарської зони пробив з лівої ноги у ближній кут. На жаль, м’яч пройшов поруч зі стійкою.

Ще одну нагоду Мудрик мав на 71-й хвилині. Зієш виконав подачу на дальню стійку на українця, той намагався оборобити передачу, але відпустив м’яч задалеко і він вилетів за межі поля.

Уже в доданий час Мудрик розрізною передачею до штрафного майданчика Ліверпуля виводив майже віч-на-віч з голкіпером Чуквуемеку, але той задалеко відпустив м'яч і його удар заблокував гравець Ліверпуля.

Попри усі старання, жодна з команд так і не змогла забити у цій зустрічі – 0:0. А Мудрик доволі впевнено дебютує в АПЛ.