В матчі 8-го туру Ліги Парі-матч львівські “Карпати” на стадіоні “Україна” приймали НК “Верес”. Господарі вже більше місяця не перемагали. Востаннє “леви” здобували 3 пункти у матчі 4-го туру. В свою чергу рівняни у попередньому турі з боями поступились “Шахтарю” 1:2.

“Карпати” розпочали гру активніше і завдали декількох ударів по воротах суперника. Втім, на цьому футбол у виконанні львів’ян і закінчився. Далі на полі був лише один клуб. Ще до перерви господарі пропустили двічі. Спершу рівняни забили після стандарту: подача з кута поля закінчилась рикошетом на який першим відкликнувся Борзенко. Сергій з меж воротарського майданчика добив м’яч у ворота.

Наступний гол – колективна творчість центральних захисників і Підківки. Федорчук вивалився на побачення з голкіпером “Карпат” і опинився на газоні після зіткнення з останнім. Пенальті реалізував Сергійчук. Другий тайм подарував ще цілих 5 забитих м’ячів. Щоправда 4 з них влетіло у ворота львів’ян.

Після завершення гри футболісти господарів не охоче підійшли до фанатів. Ультрас були налаштовані на серйозну чоловічу розмову. З трибун лунали заряди:”Ми Карпати – ви г*вно”, а один з представників фан-руху спустився до футболістів і змусив їх зняти клубні футболки. Дивіться ексклюзивне відео Footballhub.

Фанати Карпат знімають з гравців футболки

"Це наші кольори. Знімайте футболки!" – ексклюзив FootballHubЖорстка розмова фанатів FC Karpaty Lviv з футболістами після 1:6 від Народний Клуб "Верес" Рівне?Усе по ділу?✍?

Опубліковано FootballHub 11 вересня 2017 р.