Домашня сторінка Актуально Ми маємо поліпшити їхній рівень© Де Дзербі назвав трьох гравців Шахтаря, які ще не готові грати в ЛЧ

Ми маємо поліпшити їхній рівень© Де Дзербі назвав трьох гравців Шахтаря, які ще не готові грати в ЛЧ

4 читачів онлайн
4
17,201

Наставник гірників пояснив, чому деякі молоді гравці ще не виходили на поле цього сезону

Роберто Де Дзербі на пресконференції після матчу з Генком, в якому донецька команда перемогла 2:1, відповів на запитання про ушкодження Соломона та розповів, хто може замінити ізраїльського футболіста. Також головний тренер гірників пояснив, чому молоді таланти Шахтаря, які вже мають досвід гри в УПЛ (зокрема, Мудрик та Конопля), не з’являються на полі. Його слова наводить офіційний сайт донецького клубу:

У перерві ви замінили Соломона на Алана Патріка. У Манора ушкодження? Наскільки воно серйозне?

Найближчими днями подивимось, як Соломон почувається. Звісно, я дуже хвилююся, тому що він – сильний футболіст. Однак на цій позиції є також гарний футболіст Мудрик. Молодий гравець, так само як і Конопля, як і Судаков, і ми маємо чимшвидше поліпшити їхній рівень.

Photo by Alessandro Sabattini/Getty Images

Відзначимо, що після травми Соломона у матчі з Генком замість нього з’явився Алан Патрік, а не Мудрик, який чимало відіграв на зборах і непогано показав себе. Із перелічених Де Дзербі молодих футболістів Шахтаря лише Георгій Судаков з’являвся цього сезону полі. На 20 хвилин… Сталося це у матчі УПЛ з Інгульцем. Але вже на поєдинок наступного туру зі Львовом Судаков навіть не потрапив до заявки.

Читайте також: Готується трансфер? Гравець Динамо покинув розташування команди і поїхав за кордон

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Запалює не лише Малиновський! Гравець збірної України забив крутий м’яч, але команда програла. ВІДЕО

Українець відзначився дебютним голом за новий клуб …