Колишній нападник київського Динамо різко розкритикував гравця киян. Максим Шацьких з обуренням пригадав поведінку та висловлювання Назарія Русина.

Чи вважаю я нормальною радість Русина після звільнення Хацкевича? Коли ми ще не встигли виїхати з бази, а він виставляє такий пост в Instagram? Русин дотепно відреагував на звільнення Хацкевича – це мізки і рівень людини. Те, як він мислить і думає. Русин ще по м’ячу не вдарив два рази. Хто він такий взагалі, щоб таке висловлювати? Що зараз у нього відбувається в Легії? Що трапилося? Знову тренер поганий. Хоча там нова команда, чемпіонат Польщі.

Не хоче грати за дубль? Ти, напевно, нападник високого європейського рівня, і тебе відправляють грати за дубль Легії. Я ж Русин, ви що, хлопці. А чому його віддали в оренду? Може, ми були сліпі і помилилися? У Динамо залишилося всього два нападаники – Супряга і Бєсєдін. Не дай Бог, у когось буде травма або ще щось. Можна було залишити Русина, але його віддали. Чому? Назарій – не гравець рівня Динамо, – розповів Максим Шацьких в інтерв’ю Вацко Live.

Назарій Русин під час зимового трансферного вікна був відправлений в оренду до варшавської Легії. У складі першої команди польського клубу нападник Динамо зіграв лише 89 хвилин і був переведений в дубль.

Читайте також: Я не знав, що з цим робити© Ексзірка Шахтаря був шокований першою зарплатою у донецькому клубі.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Дочекалися! Динамо ОФІЦІЙНО підписало перспективного форварда

Третій трансфер Луческу! …