Ми виконали завдання і дуже щасливі. Чим задоволений Скрипник

Зоря посіла в чемпіонаті України третє місце. Однак, луганчани мали реальний шанс завершити змагання на другій позиції. Для цього підопічним Віктора Скрипника слід було перемагати у матчі з Десною. Та на останніх хвилинах за рахунку 1:1 Зоря не бігла забивати ще один м’яч, а просто догравала поєдинок, намагаючись зберегти вже наявний результат.

Головний тренер луганчан Віктор Скрипник в інтерв’ю прес-службі луганського клубу пояснив мотивацію команди і підбив підсумки сезону. Далі пряма мова:

Ще раз скажу: добре те, що добре закінчується. У нас з’явилося інше бачення футболу. Була впроваджена нова тактика. Дуже важливо було, щоб хлопці в це повірили і почали грати в футбол, який дає результат. Так, комусь із вболівальників може щось не подобатися. Але завжди є куди прагнути.

Ми раді, що завоювали третє місце, і, відповідно, право виступу в груповому етапі Ліги Європи. Це з самого початку було наше генеральне завдання. Ми його виконали і дуже щасливі.

Крім того, ми пишаємося, що весь сезон грали далеко не останню роль в чемпіонаті та відбирали очки у лідерів. Проте, є свої нюанси, які можна покращувати.

Зривів у нас, як таких, не було. Але виникали, скажімо так, моменти, коли ми були незадоволені собою. Ще раз кажу: добре те, що закінчується добре. Третє місце ми заслужили.

Фото Зоря Луганськ Про матч із Десною

Я дивуюся деяким висловлюванням щодо того, що Зоря не взяла срібло. В останньому турі ми грали проти команди, яка ставила ті ж завдання, що і ми. Десна грала на перемогу. Ми спочатку взагалі програвали. Потім зрівняли рахунок. Так, могли бігти стрімголов уперед, знаючи, що хтось програє в паралельному матчі. А потім пропустити на останніх секундах і залишитися четвертими. А потім всі б казали: чому ви бігли вперед, навіщо воно вам потрібно було? Тепер ви взагалі ні з чим. Повірте, так би все і було. Іноді неможливо все передбачити. Якби Десна була невмотивована, або б нам було потрібно тільки перемагати, звичайно, ми б підставляли свою голову, ризикували і бігли вперед. Але в цій грі ми грали за рахунком. Так, ніхто не вірив, але Динамо програло. Ще раз кажу: на це дивитися протягом гри нам не було коли.

Читайте також: Без роботи довго не сидів. Кривдник Дніпра у Лізі Європи очолив новий клуб та Футболісти проти кіберспортсменів. Ярмоленко з партнерами позмагався із гравцями CS:GO

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також