Михайличенко на коні! Динамо у матчі сезону завдяки голам Циганкова і Сидорчука б’є Зорю

Суперматч УПЛ пройшов у Києві.

Холодний душ для господарів

Грім грянув у матчі Динамо – Зоря вже на другій хвилині. Кияни привезли собі вихід віч-на-віч (Кенджора невдало зіграв у підкаті), і Артем Громов футбольний буліт реалізував – 0:1.

Проблеми для господарів продовжилися на 9 хвилині, коли через ушкодження не зміг продовжити гру Беньямін Вербич. Словенця змінив Назарій Русин.

Потужні дві хвилини від Динамо

Динамо  треба було показувати волю до перемоги, і включився той, хто має вести команду за собою – Віктор Циганков. Лідер динамівців обігрався з Буяльським, а після невеликого рикошету від ударом правою (!) пробив у ближню дев’ятку воріт Мацапури – 1:1.

Минула одна хвилина – і своє слово сказав капітан киян Сергій Сидорчук. Опорний півзахисник забиває рідко, але дуже класно. Буяльський скинув на свого капітана, який майже з лінії штрафного майданчика ударом лівою закрутив під поперечку воріт Зорі – 2:1.

Класні сейви і переможний м’яч

Бурхлива п’ятнадцятихвилинка мала б трохи заспокоїти команди, але ні Динамо, ні, особливо, Зоря не зупинялися у створенні моментів. За господарів мали забивати Буяльський і Русин, але обидва свої нагоди змарнували. За луганчан голом міг відповісти Юрченко, але його удар з близької відстані Георгій Бущан неймовірно потягнув. З кутового, який пішов слідом, Громов забив, але Монзуль резонно гол не зарахувала через порушення з боку нападника Зорі.

До перерви Фортуна ще раз усміхнулася Динамо. На 34 хвилині спробу навісу Русина намагався заблокувати Вернидуб, але м’яч після рикошету по-зрадницьки полетів точно на Віктора Циганкова, який ударом головою зробив рахунок 3:1!

Другий тайм розпочався із супершансу Зорі

Шапаренко з’явився після перерви на полі замість Шепелєва і першою своєю дією ледь не привіз гол у власні ворота. Півзахисник помилився, Юрченко віддав пас на Кабаєва, який вийшов віч-на-віч з Бущаном, але дуже невдало пробив.

Кияни віддали ініціативу гостям, зробивши ставку на контраатаку. Свій момент господарі отримали на 65 хвилині. Динамівці виходили 4 в 2, але нападник зіграв егоїстично, і його удар захисник заблокував.

Свій шанс Русин отримав зовсім скоро. Форвард киян прорвався флангом, пробив, але його удар Мацапура потягнув. На добиванні в падінні вже майже у порожні ворота пробивав Буяльський, проте йому забити завадила самовіддана гра Абу Ханни, який головою вибив м’яч із лінії воріт.

Динамо втримало необхідний результат у, можливо, найважливішому для себе матчі сезону!