Це рубрика ОлдСкул. Згадуємо найцікавіші моменти нашого футбольного минулого, знаходимо те, про що ви забули, але так хотіли би згадати.

Олексій Михайличенко – нині головний тренер Динамо. І очолив він команду у дуже складний період. А в якій команді він був головним тренером востаннє? Правильно, аж 10 років тому – збірна України і відбір до Чемпіонату Світу 2010 року. Ми тоді провели дуже непоганий турнір. У групі з Англією і Хорватією посіли друге місце. Але в плей-оф драматично програли збірній Греції. Після цього з Михайличенком вирішували не подовжувати контракт і навіть почали обговорювати ймовірне запрошення наставника Шахтаря Мірчи Луческу до збірної.

Втім, Михайличенко і його тренерський штаб, зібрали пресу для неформального спілкування. І це була дійсно дуже незвичайна розмова.

ПРО ВИРІШАЛЬНУ ПОРАЗКУ ВІД ГРЕЦІЇ

Пошкодував, що я не іноземець. Зібрав би речі тихо…а так доводиться тут жити. У мене не було ні одного дня, ні однієї ночі, щоб я не згадував ту гру.

ПРО ЦИГАРКИ В ФУТБОЛІ

Валерій Васильович ніколи не робив зауважень. Якось так вийшло, що ми закурили всі разом. Він в перерві підійшов, каже, що нічого не бачить. Я почав курити з 21-22-х років. Це, ніби доля. Один не курить і закінчує в 25. Інший може курити і до 38 грати. В Динамо всі прекрасно розуміли, що дисципліна має бути. 

ПРО ТРЕНЕРСЬКІ КОНСПЕКТИ

Мене досі оцінюють за конспектами Лобановського. Чому ви думаєте, що в мене ті конспекти? А не Бошкова, Сміта? Хтось їх бачив, читав?

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Динамівці вчасно приїдуть до збірної? Циганик дав відповідь

Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про розмову Андрія Шевченка …