Миколенко не дав забити Салаху, але катастрофа Евертона все ближче. ВІДЕО

Віталій Миколенко взяв участь у мерсисайдському дербі. Українець відіграв усі 90 хвилин в матчі з Ліверпулем.

Евертон дуже організовано зіграв у першому таймі, майже не давши створити підопічним Клоппа бодай якусь небезпеку біля воріт Пікфорда. Та й гравці Ліверпуля не надто активно діяли в атаці.

У другому таймі ситуація змінилася, бо гравці Ліверпуля увімкнули швидкості та пресинг. Це дало результат на 62-й хвилині поєдинку. Салах обігрався з Орігі у штрафному майданчику, подав на дальню стійку, де Робертсон головою замкнув передачу — 1:0.

Наприкінці поєдинку Ліверпуль забив удруге. Діас пробивав у падінні через себе, але вийшов красивий асист на Орігі, який і встановив остаточний рахунок матчу — 2:0.

Віталій Миколенко провів непоганий поєдинок. Українець добре тримав прямого опонента — Мохамеда Салаха. Як підсумок — хороші оцінки від WhoScored (6.5) та SofaScore (7.1)

Таким чином, Ліверпуль продовжує боротьбу за чемпіонство з Ман Сіті, а Евертон близький до катастрофи — вильоту з АПЛ.