Упродовж першого сезону Мильного футболу Єгор Лугачов підстриг багатьох футболістів. Пропонуємо пригадати найкраще із усіх випусків рубрики. 

У першій частині добірки вас надихатимуть Артем Франков, Олександр Алієв, Богдан Шершун, Антон Шиндер, Сергій Шищенко та Сергій Політило.

Згадуй вогняні історії про Кварцяного, татуювання, алкоголь і Динамо. Дивись продовження невдовзі на нашому сайті!

Богданові Шершуну найбільше запам’ятався миттєвий розбір гри Віталія Кварцяного:

Ми тоді грали з Дніпром у Луцьку. У нас було багато моментів гольових, рахунок 1:1. Тут Кварцяний випускає молодого футболіста. Він зіграв в ноги гравцю Дніпра. Йому зразу – червону! Ми в меншості. Програли 1:3 тоді. Кварцяний забігає в роздягальну і в куток до того молодого хлопця. І почалась тоді така жара.

Мені пощастило, що я потрапив до нього вже немолодим. Мені було 33 роки. А то і я б отримував! А так він виховував тільки молодих. Бувало, підійде щитки перевіряти: по нозі тищ-тищ.  У нього ще чоботи були такі – щуки, по-іншому Аладіни.

Артем Франков не розуміє, звідки беруть легіонерів в Динамо:

У нас багато незрозумілих легіонерів. При чому кожен тренер вважає за необхідне підкреслити, що легіонер повинен бути на голову вище нашого гравця.

Я вважаю помилкою те, що Сідклея обміняли автобусом із молодіжною командою. Футболіст прийшов із основи серйозного бразильського клуба. У Бразилії його визнавали найкращим молодим гравцем 2016 року. Не думаю, що такі виховні роботи підуть йому на користь.

Сергій Політило про Андерсона:

Він приїхав в Туреччину з вагою 90 кг. Реально товстий. Там команда з міста на півдні, де дуже спекотно. Якщо навіть просто ходити, не тренуватися, то можна схуднути. Перед і після тренування записувати вагу. От у Андерсона перед 90 кг,  а після 89 кг. Наступного дня приходить на тренування. а в нього знову 90 кг.

Антон Шиндер розповів про Олега Лужного:

Людина емоційна. Після матчів й пляшки в роздягальні літали, але в тренувальному процесі все спокійно. З цією людиною і в сауну можна.

Сергій Шищенко після хет-трику набив собі татуювання.

Рустам Худжамов про медогляди:

Зараз уже до медоглядів ставляться серйозніше. А раніше: дзеркальце приклали, якщо запотіло – бігати можна.

Олександр Алієв про молодь в Динамо:

В наш час, коли мені було 19, Мілевському було 19, говорила вся країна, але ми виходили, так, ми десь порушували режим, але в плані ігор, навіть за Динамо-2, в плані самовіддачі до нас не було претензій . Ми виходили свою справу робили і все! А зараз тільки й говорять, що ще молоді … У 19 років уже в Європі на перших ролях грають! А тут все молоді.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Із Північною Македонією він не зіграє! Шевченко втрачає важливого гравця

Ігор Циганик у ефірі своєї авторської програми Циганик LIVE розповів про втрати збірної Ук…