Минай виграв у Динамо, але лише 1 тайм. Кияни йдуть далі в Кубку

Нічні жахіття київського Динамо продовжують втілюватися в життя. Цього разу дуже страшно було у першому таймі Кубка України

Динамо завітало на Закарпаття до друголігового Миная. Кияни приїхали без своїх лідерів Вербича та Циганкова. У Миная ж втрати були куди серйозніші. Духовний лідер і капітан команди Михайло Кополовець напередодні отримав травму коліна.

Перший тайм продовжив жахіття матчу зі Львовом. За 45 хвилин кияни створили лише пару напівмоментів (удари Шапаренка і Андрієвського не принесли користі). Господарі, на подив багатьох, виглядали гостріше. Минайці створили два супернебезпечні моменти. Контратаку Лисів намагався перервати підкатом Шапаренко, але вийшла передача на самотнього Смокоровського, але той Бущана переграти із забійної позиції не зумів.

Приклад партнеру показав Гегедош. Нападник реалізував вихід віч-на-віч після чудової передачі від того ж Смокоровського. 1:0!!

Минай – Динамо 1:0. Гол Гегедоша

FC Dynamo Kyiv не витримало натиску FC «Minaj»💪Віце-чемпіон України пропустив після другої контратаки господарів.Крутий гол і круті ужгородські коментатори😊1:0 – що далі❓🎥 via youtube Uzhnet plus TV Channel

Опубліковано FootballHub Середа, 31 жовтня 2018 р.

До перерви зіркові гості так і не змогли відквитати пропущений м’яч. Гра дозволяла місцевим уболівальникам вірити у сенсацію.

Казка Миная тривала ще 5 хвилин після перерви, а потім за справу взявся Шапаренко. Молодий динамівець двічі упродовж 4 хвилин засмутив закарпатську публіку! Спочатку Шапаренко із меж штрафного майданчика красиво пробив з лівої, а згодом реалізував класне закидання партнера з глибини:

Минай – Динамо 1:2. Дубль Шапаренка

Камон, плей! ©Пишіть у коментарях ваші варіанти тренерських настанов Хацкевича у перерві🔥FC Dynamo Kyiv зусиллями Nikolay Shaparenko переломило хід матчу з FC «Minaj» за 5 хвилин 2 тайму😎🎥 via youtube Uzhnet plus TV Channel

Однією із причин такої трансформації у грі Динамо стали заміни від Олександра Хацкевича. Коуч столичних випустив на другий тайм Дениса Гармаша та Віталія Буяльського. Конструктивні зміни в центрі поля дали результат, який підсумував Гармаш. Динамівці розіграли хорошу комбінацію, яка завершилася точним пасом Піварича на Дениса, який в дотик відправив м’яч повз голкіпера минайців Мелашенка. 1:3!

Минай – Динамо 1:3. Гол Гармаша

FC Dynamo Kyiv по перерві не залишило шансів FC «Minaj»3:1 на користь киян. Дубль Шапаренка доповнив гол Гармаша👇Оцінили заміни Хацкевича?✍