МЮ – Ліверпуль: класична перемога Моурінью

Манчестер Юнайтед перемагає Ліверпуль і цементує за собою другу сходинку. Тепер перевага МЮ над тими ж мерсисайдцями становить 5 очок. Ліверпуль прибув на Олд Траффорд після зіграного матчу Ліги Чемпіонів посеред тижня, а отже мав менше часу на відновлення та підготовку до звітної гри.

Жозе Моурінью не зрадив своєму стилю і обрав закриту манеру гри. Навряд чи це когось могло здивувати, бо ще до матчу футболісти Ліверпуля говорили, що чекають від МЮ захисного футболу. Та чи чекали вони від МЮ настільки гострих контратак і вбивчої реалізації? В першому таймі Юнайтед реалізував ледь не всі свої гольові нагоди. Спочатку удар від воріт у виконанні Де Хеа призвів до скидки Лукаку та результативного удару Рашфорда.

Ще за 10 хвилин червоні дияволи подвоїли свою перевагу. Ряд рикошетів у штрафному майданчику Ліверпуля привів м’яч до Рашфорда, який впіймав на протиході Каріуса – 2:0. Далі Манчестер знову перейшов до своєї звичної гри проти грандів: засів в оборону. До свистка на перерву мало що вдавалося гостям. Повністю змогли закрити оборонці атакувальне тріо Ліверпуля Мане-Фірміно-Салах.

В другому таймі підопічні Клоппа додали в темпі ведення гри і почали пресингувати ще більше. Довгий час максимум, що вдавалося ліверпульцям, не точні дальні удари. В середині другого тайму одна з флангових атак Ліверпуля закінчилася прострілом, який знайшов адресата. Проте ним виявився Байлі – автогол. Здавалось, міцна оборона господарів дала тріщину і ось-ось Ліверпуль дотисне. Але Моурінью і його команда зуміли втримати переможний рахунок і більше не дозволили жодного разу потурбувати Де Хеа після перерви.