МЮ не перемагає Челсі. Загроза для Сульшера

Манчестер Юнайтед та Челсі в очному протистоянні вирішували кому із них дістанеться місце в ТОП-4. Напередодні Тоттенгем та Арсенал свої матчі програли, тому перемога могла б значно полегшити завдання потрапляння у зону Ліги Чемпіонів. Ситуація у Сульшера і компанії була складнішою, тому МЮ могла влаштувати лише перемога.

Манчестер Юнайтед почав матч немов за конспектами Фергюсона. Господарі в перші 15 хвилин практично не помічали Челсі. МЮ часів Сера Алекса славився великою кількістю швидких голів. Так сталось і у цьому матчі. Лукаку виконав ефектний і точний черпачок на Шоу. Захисник не став пробивати впритул, а віддав передачу на Мату, який підтримував атаку другим темпом. Іспанець прийняв м’яч і прошив ударом всіх, хто перебував на лінії воріт. До цього Шоу і Лукаку створили ще один момент. Однак тоді Люк виконував закидання на бельгійця, а Ромелу не зміг вчасно пробити по воротах.

Челсі досить довго приходив в себе. Стартовий тиск від МЮ десь став неочікуваним для гостей. За перші 14 хвилин гравці Челсі виконали 38 передач. І це команда, яка сповідує Саррібол, що базується на тотальному контролі м’яча та великій кількості пасів. Все, чим загрожував Челсі – дальні і неточні удари. МЮ ідеально виходив із оборони завдяки тактичній гнучкості гравців атаки і загальній командній швидкості. Часто захисники Манчестера закидали м’яч в зону лівого захисника, а там вільного простору було чимало. Еден Азар, який згідно тактичної схеми грав на позиції лівого вінгера часто зміщувався в центр, а Алонсо закривав увесь фланг.

Подвоїти перевагу МЮ мав шанс Байї. Захисник манкуніанців перестрибнув усіх та зумів пробити, однак м’яч пролетів повз ворота. І коли вже здавалось, що перший тайм закінчиться за мінімальної переваги МЮ стався гол Челсі. Рюдігер завдав дального удару. М’яч летів по центру і Де Хеа намагався його зафіксувати, але не втримав у руках. На добиванні першим був Алонсо – 1:1.

Удар зі штрафного від Рашфорда відкрив лік моментам другого тайму. Тільки ось нападник МЮ пробив не надто сильно, ще прямо у воротарський кут – Кепа спокійно м’яч забрав. Практично у кожній атаці Челсі лондонці обов’язково шукали передачами Азара. Інша справа, що гра у десятки синіх зовсім не йшла. В середині тайму травму отримав Рюдігер. Автора голу у складі команди Саррі замінив Крістенсен і тут же про проблеми показав Давід Луїс. Бразилець все таки продовжив гру. Однак невдовзі достроково залишив гру Байї. Ковачич в одному із ігрових епізодів впав на коліно захиснику МЮ і той вимушено залишив поле.

Після травматичного періоду матчу Вілліан виконував штрафний удар – вище воріт. Челсі грав із думками про майбутній півфінал Ліги Європи посеред наступного тижня. Тому команда Саррі не так високо як зазвичай зустрічала гравців суперника. Значно більше фолів і мікротравм було в другій половині тайму, ніж гольових моментів. Маркос Рохо замінив Байї і вже за 10 хвилин міг отримати вилучення. Дуже грубо аргентинець зіграв проти Вілліана, але побачив перед собою тільки жовту картку. МЮ спробував здобути перемогу і перейшов дуже великими силами в атаку: Маркос Алонсо в останній момент перервав передачу із глибини від Погба на Лукаку.

У компенсований час Рохо пробивав після подачі із кутового. Аргентинець направляв м’яч у вільний від голкіпера кут, але Кепу відстрахував на лінії Педро. Челсі намагався ловити команду Сульшера на контратаках, але постійно не вдавалось гравцям атаки зачепитись за м’яч. Останній шанс в матчі мав Ігуаїн, який проходив полем 90+7 хвилин. Гонсало уникнув офсайду, але не зміг пробити по м’ячу. 1:1 – підсумок битви за Лігу Чемпіонів, який найбільше влаштовує Арсенал і Тоттенгем.