Домашня сторінка Без рубрики На Білих ночах у Києві відбувся Суперфінал літнього баскетбольного сезону 3х3

На Білих ночах у Києві відбувся Суперфінал літнього баскетбольного сезону 3х3

9 читачів онлайн
1
134

14 серпня в Києві відбувся заключний фінальний етап літнього баскетбольного сезону 3х3, титульним партнером якого став Parimatch

За підсумком 9 турів, які проходили у Тростянці, Києві, Миргороді, Одесі та Харкові, визначили найсильніші 12 чоловічих та 8 жіночих команд, які взяли участь у фінальному турі.

Найпрестижніший турнір літнього сезону проходив в рамках масштабного фестивалю Білі Ночі

За підсумком насиченого ігрового дня переможцем у чоловічому Суперфіналі стала команда Промбудсфера з Луцька. А у жінок перемогу здобув колектив Франківськ-ПНУ-2. Переможці та призери Суперфіналу, як і після кожного етапу літнього сезону, отримали грошові призи.

Окрім яскравого баскетбольного івенту в рамках Суперфіналу пройшов конкурс зі слем-данків, участь в якому взяли найсильніші данкери України. Серед них чемпіон світу Вадим Miller Поддубченко, Роман Денді Гашков — учасник міжнародних контестів ФІБА 3х3, Олександр Захаров — учасник конкурсів у Мексиці, Італії, Польщі, Єгор FlyLight Максимчук — перспективний український данкер, переможець Low Rim Dunk Contest, Данило Голенков — багаторазовий учасник контестів в Україні та Польщі, новачок данк-руху Артем Рудаков.

Переможцем ефектного контесту в Києві став Вадим Поддубченко. До слова, ведучим івенту був зірковий Дмитро Smoove Кривенко — дворазовий чемпіон світу з данків та учасник легендарної команди Harlem Globetrotters.

Великий літній сезон з баскетболу 3х3 зібрав команди з усієї України та вкотре розширив географію цього виду спорту на мапі нашої країни. Надалі баскетбольний сезон продовжиться новими чемпіонатами у класичному баскетболі, матчами національних збірних України та новим сезоном 3х3.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Без рубрики
Закриті коментарі

Перевірте також

Діти з інвалідністю можуть усе. Parimatch Foundation підтримав стипендіями маленьких спортсменів з інвалідністю

Що потрібно дитині для досягнення спортивних успіхів? …