На хвилі успіху після Португалії. Миколенко з Динамо здолав Олександрію

Центральний матч 11 туру УПЛ відбувся у Києві…

Динамо перед матчем з Олександрією зазнало суттєвих втрат. До травмованого Бурди додався Бойко, якому зробили операцію і дискваліфіковані Бєсєдін з Шепелєвим.

Така кадрова ситуація допомогла дебютувати у сезоні чемпіону Світу у складі молодіжної збірної України Денису Попову, який у центрі захисту склав пару Артему Шабанову. Кадар взагалі залишився поза заявкою. Бєсєдіна на вістрі атаки змінив Фран Соль.

Іспанський нападник втратив першу нагоду відкрити рахунок у зустрічі на 5 хвилині. Буяльський віддав довгий пас за спину оборонцям Олександрії, Соль першим дотиком м’яч прийняв, а другим пробив по воротах Паньківа – Бухал в останній момент удар заблокував.

Підопічні Шарана відповіли непоганою атакою, яку ударом завершив Ковалець – Бущан відбив перед собою, а Попов вибив м’яча.

Допоміг партнерам, у яких не дуже виходило в атаці, Миколенко. Лівий захисник киян протягнув м’яч чере пів поля, віддав у штрафний майданчик на Гармаша, який скинув на Де Пену – подача у штрафний майданчик Олександрії і Миколенко з близької відстані головою забиває м’яч у ворота Паньківа – 1:0!

Фото ФК Динамо Київ

Другий тайм розпочався з моментів біля воріт Динамо. Третьяков пробивав у дальній кут – Бущан спокійно м’яч забрав. Дубра пробивав після кутового – трохи вище воріт.

Динамо відповіло класною контратакою після перехоплення Де Пени. Ударом потуги партнерів завершував Буяльський, який з лінії штрафного майданчика пробив набагато вище воріт.

Багато боротьби, багато сумбуру і обмаль небезепечних моментів – саме так проходив загалом другий тайм. Із цікавих епізодів можна лише згадати простріл/удар від Де Пени: Паньків його перервав, а Соль з Циганковим схопилися за голову.

Олександрія не змогла врятуватися у Києві, але після фінального свистка всі думки підопічних Шарана будуть про Сент-Етьєнн. Динамо ж із позитивом готуватиметься до Копенгагена.