На нервах. Ман Сіті без Зінченка вириває перемогу у Боруссії з Голандом. ВІДЕО

Українець у запасі

Хосеп Гвардіола не поставив Олександра Зінченка до стартового складу на перший поєдинок 1/4 Ліги чемпіонів із дортмундською Боруссією. Іспанський фахівець на флангах захисту віддав перевагу Канселу та Вокеру, а от в атаці вже звично вирішив зіграти без вираженого форвада, залишивши в запасі Агуеро та Жезуса.

Вдалий старт господарів

Манчестер Сіті у першому таймі лише раз покарав гостей із Дортмунда за помилку. На 19 хвилині Емре Джан обрізався в центрі поля, господарі розігнали контратаку, яку після пасу від Мареза точним ударом повз Марвіна Гітца завершив Де Брюйне – 1:0.

Міг Джан “привезти” ще й пенальті у власні ворота, але румунський арбітр Овідіу Хацеган після свого першого рішення призначити одинадцятиметровий вирішив скористався допомогою відеоасистента. Переглянувши повтор, на якому було видно, що Родрі домалював контакт із німцем, арбітр своє початкове рішення скасував.

Нервовий фінал

Містяни після перерви створили більше небезпечних моментів, але нереалізація (чого лише вартують нагоди Фодена і Де Брюйне, коли обом забракло влучності) ледь не коштувала команді Гвардіоли перемоги! На 84 хвилині Голанд в дотик віддав класний пас на хід Ройсу, німець передачу обробив, вийшов віч-на-віч із Едерсоном і пробив точно у дальній кут воріт бразильця – 1:1.

Часу, щоби дотиснути непоступливих гостей, в Ман Сіті було небагато, але їм вистачило. На 89 хвилині Де Брюйне знайшов на дальній стійці воріт Гітца ніким не прикритого Гюндогана, який м’яч прийняв і відкотив під удар Фодену – англієць пробив без шансів для швейцарського голкіпера Боруссії – 2:1.

Олександр Зінченко так і не з’явився на полі, а його команда з труднощами все ж здолала дортмундців. У Німеччині на лідера АПЛ чекає непростий поєдинок, адже будь-який гол може кардинально змінити розклад сил у цьому протистоянні.