На одному Агуеро не виїдеш. Сіті без Зінченка втрачає перемогу на останній хвилині

Це Англійська Прем’єр-Ліга, крихітко!

Манчестер Сіті у 23 турі АПЛ вдома приймав середняка турнірної таблиці Кристал Пелас.

Знову без Зінченка

Олександр Зінченко знову опинився поза заявкою на гру, втретє поспіль після відновлення від травми.

Вже за перші три хвилини Містяни створили дві супернебезпечні нагоди. Спершу Стерлінг не дотягнувся до навісу, а в наступній атаці Де Брюйне у торкання пробивав здалеку, але м’яч пролетів поруч зі стійкою.

Дещо точнішим бельгієць був на 14-тій хвилині. М’яч після виконання ним стандарту з-за меж штрафного майданчика влучив у поперечку. Коли ж не рятував каркас воріт, свою роботу чудово виконував голкіпер гостей Гвайта.

Несподіваний результат до перерви

І поки господарі обстрілювали все довкола воріт Кристал Пелас, одна з нечастих вилазок гостей завершилася взяттям воріт Сіті. Спрацювала домашня заготовка з кутового: навіс на Кехілла, скидання головою від оборонця на лінію воротарського – і гол Тосуна. Де Брюйне засидівся на позиції, тому нападник зумів уникнути офсайду. 0:1 на 39-тій хвилині матчу.

Підопічні Ходжсона за мить мали прекрасний шанс подвоїти перевагу. Проте Містянам пощастило, що Фернадіньйо, кинувшись за м’ячем, підставився і арбітр свиснув фол в нападі. А так Тосун вибігав уже на порожні ворота.

11:1 – такий підсумок ударів по воротах при 28% володіння м’ячем у Кристал Пелас після першого тайму.

По перерві чудову нагоду втратив Стерлінг. Рахім без перешкод вицілював у дальню дев’ятку, але не влучив у площину. У відповідь Тосун вирвався по центру між двох захисників Сіті, але Едерсон парирував м’яч після потужного удару форварда Пелас.

Далі пішов тривалий масований штурм господарів. Який, здавалося, дав перші результати на 71-ій хвилині. Простріл із флангу у своєму штрафному майданчику зупинив Рідевалд: м’яч влучив йому в ногу, а після цього відскочив у руку і змінив напрямок польоту. Тож суддя спершу призначив пенальті, але погодився переглянути ВАР. І після нього своє рішення змінив – зумисної гри рукою в епізоді, на думку Грема Скотта, не було.

Нестримний Агуеро

Ман Сіті продовжив у високому темпі плести тенета довкола воріт Пелас. А гості відбивалися з останніх сил. Завершилося все фантастичним фінішним відрізком. Жезус, котрого Гвардіола випустив у другому таймі, ідеально вирізав на ногу Агуеро. Аргентинець в елегантному стрибку з лінії воротарського не схибив. А це 1:1 на 81-ій хвилині матчу.

За 5 хвилин Сіті остаточно вимотав своїх суперників. Менді віддав на Агуеро, який чудово вирізав під дальню стійку і одразу забив свій 251-ий м’яч за Містян – 2:1.

Потужна розв’язка

Але 90-та хвилина перевернула все з ніг на голову. Пелас вилетів у контратаку. Заха протягнув м’яч, прострілив і Фернандіньйо зрізав у свої ворота – 2:2. Не той результат, якого очікував Хосеп Гвардіола у свій 49-тий день народження…