На переможній хвилі. Збірна України з Циганковим і Яремчуком б'є клуб Серії А. ВІДЕО

Збірна України продовжує підготовку до матчу з Шотландією.

Олександр Петраков у поєдинку з Емполі міг розраховувати на лідера Динамо Віктора Циганкова, який відновився після травми.

Вінгер киян вже на 26 хвилині віддав асист на Романа Яремчука, який потужним ударом у ближній кут не залишив шансів голкіперу італійської команди – 0:1.

Мав динамівець подвоювати перевагу української команди на останній хвилині першого тайму, але, вийшовши віч-на-віч із Уйкані, пробив повз ворота суперника.

Господарі покарали збірну України за таке марнотратсво миттєво. Ла Мантія опинився перед воротами Андрія Пятова і переграв українського голкіпера – 1:1.

Другий тайм українці розпочали результативно!

На 46 хвилині гості організували класну атаку, яку ударом завершував Яремчук. Голкіпер Емполі не надто вдало відбив м'яч майже перед собою, і Олександр Караваєв з добиванням упорався– 1:2!

Свою ігрову перевагу підопічні Петракова конвертували в ще один забитий м'яч на 53 хвилині. Матвієнко відпасував на Піхальонка, який точним ударом у дальній кут не залишив шансів голкіперу суперників – 1:3.

Не обійшлося у цьому матчі без неприємності. Денис Попов в ігровому епізоді (без зіткнення з суперником) зазнав ушкодження.

На останніх хвилинах господарі могли відіграти ще один м'яч, але на підмогу Бущану прийшов каркас воріт.

Тож, 3:1, збірна України впевнено перемагає і продовжує свою підготовку до надважливих матчів. Вже 18 травня хлопці зіграють свій наступний товариський поєдинок - з хорватською Рієкою.