На плечах лідерів. Кризовий Ліверпуль здобуває надважливу перемогу над Лейпцигом. ВІДЕО

Юрген Клопп результатом може бути задоволений

Поки ПСЖ у Барселоні знущався з місцевого [не] гранда, Юрген Клопп зі своїм Ліверпулем приїхав на гостьовий поєдинок з Лейпцигом до Будапешта. Через коронавірусні колізії команди виявляли сильнішого у своєму першому поєдинку в рамках 1/8 фіналу саме в Угорщині.

Гра із великою кількістю помилок з обох сторін краще далася досвідченішій команді з Англії. Лейпциг змарнував свої супершанси на старті обох таймів (у першій половині Ольмо ударом головою поцілив м’ячем у стійку, а після перерви Нкунку змарнував вихід майже віч-на-віч), а Ліверпуль свої нагоди за рахунок лідерів реалізував.

На 53 хвилині Забітцер віддав пас на Клостерманна, який підсковзнувся, м’яч отримав Салах – і єгиптянин свій вихід віч-на-віч впевнено реалізував – 0:1!

Photo by Laszlo Szirtesi/Getty Images

Минуло 5 хвилин і знову помилка в обороні Лейпцига допомогла Ліверпулю. Упамекано у простому моменті не вибив м’яч, який підхопив Мане. Сенегалець за прикладом Салаха своє рандеву з Гулачі перетворив на гол – 0:2!

Більше команди не забили, а Ліверпуль після серії значних невдач відчув смак такої необхідної для команди Клоппа сухої перемоги.