На своєму місці! Зінченко допомагає Ман Сіті перемогти в матчі АПЛ

Гравець збірної України провів увесь матч

Олександр Зінченко, попри чутки про можливий трансфер до іншого клубу Англії (чи взагалі чемпіонату), продовжує грати за Манчестер Сіті. Хосеп Гвардіола довірив українцю місце в основі на поєдинок 18 туру АПЛ із Брайтоном.

Photo by Laurence Griffiths/Getty Images

Зінченко провів гру у своєму найкращому стилі, максимально уникаючи браку і вдало допомагаючи партнерам у комбінаційній грі.

Без участі українця Сіті організувало єдиний у зустрічі гол на 44 хвилині, коли після передачі від Кевіна Де Брюйне точним ударом у кут воріт Брайтона відзначився Філ Фоден – 1:0.

Міг у компенсований до другого тайму час перевагу на користь господарів подвоїти Рахім Стерлінг, але вінгер збірної Англії пробив з одинадцятиметрової позначки вище воріт Санчеса.

За свою гру Олександр Зінченко отримав від порталу Whoscored одну із найкращих оцінок у матчі. Вищої похвали заслужили лише Фоден, Де Брюйне, Сілва і Канселу: