Наближені до основи молоді динамівці радують Луческу голами на зборах

Назарій та Вікентій Волошини своїми голами принесли перемогу Динамо U-21 на зборах у Туреччині. Кияни зустрічалися з екссуперником Зорі клубом МФМ з Нігерії. Кілька днів тому луганці здолали цих опонентів із рахунком 2:1, а динамівці змогли не пропустити.

Юні атакувальні півзахисники відзначилися голами ще до перерви. На 6-тій хвилині Ярослав Надольський загострив атаку киян пасом на лівий фланг на хід Костянтину Вівчаренку. Оборонець прострілив на дальню стійку, де Назарій Волошин звільнився від опіки і спокійно заніс м’яч у ворота після ювелірного пасу від партнера – 1:0.

Невдовзі вже Вікентій Волошин завдяки пресингу біля чужого штрафного майданчика залишив киян із м’ячем і після кількох хаотичних відскоків та рикошетів пробив у торкання правою під ліву стійку воріт нігерійців – 2:0. Цей гол став останнім у зустрічі, а сам Вікентій її достроково завершив, отримавши другу жовту на 72-гій хвилині.

Додамо, що напередодні обидва гравці вийшли на заміну на останні хвилини поєдинку основного складу киян із тбіліським Динамо. Той матч завершився важкою перемогою підопічних Луческу завдяки заробленому Буяльським та реалізованому ним же пенальті.

Наступний спаринг головна команда Динамо Київ зіграє 4 лютого з ЦСКА 1948 Софія.

Читайте також: Луческу знайшов забивного форварда? Динамо цікавиться нападником із європейського клубу і Із села в Динамо. Кияни хотіли глянути на відкриття минулого сезону УПЛ