Набирає форму до Євро. Форвард збірної України забив вперше в цьому році. ВІДЕО

Екснападник Динамо нагадав про себе.

У 16-му турі турецької Суперліги Коньяспор Артема Кравця на виїзді грав з Хатайспором. У цьому поєдинку український форвард відзначився голом на 33-й хвилині. Після подачі з лівого флангу Скубич скинув головою на Кравця, який з лінії воротарського майданчика пробив у протихід голкіперу – 0:1.

Однак втримати перемогу команді українця не вдалося. Спочатку наприкінці першого тайму Бупендза з лінії штрафної зони чудово закрутив м’яч у дев’ятку – 1:1.

А в другому таймі знову Бупендза скористався помилкою голкіпера на виході, підхопив м’яч поблизу воріт і потужно пробив у кут – 2:1.

Наприкінці зустрічі Коньяспор зумів забити. Після подачі з правого флангу від Скубича Чалик вигарав повітря у штрафному майданчику і головою переправив м’яч у сітку воріт. Однак після перегляду VAR арбітр гол скасував через положення поза грою.

Таким чином, після 16-ти зіграних турів, команда Кравця має 19 очок і посідає 11-ту позицію у чемпіонаті.

Для Кравця це перший забитий м’яч у 2021-му році. Загалом на його рахунку 6 голів нинішнього сезону за Коньяспор. Український нападник відзначався у матчах з Бешикташем, Малатьяспором, Башакшехіром та Фенербахче.

Читайте також: Нічого собі! Гранди європейського футболу проявляють інтерес до гравця Шахтаря та ОФІЦІЙНО. ПСЖ представив нового тренера. Він виходив у фінал ЛЧ