Іспанські клуби змусили прийняти футбольну асоціацію шокуюче рішення. Напередодні фіналісти Кубка Іспанії Атлетик та Реал Сосьєдад виступили зі спільною заявою щодо вирішального матчу турніру. Клуби домовилися, що готові провести фінальний матч будь-коли, але обов’язково з глядачами.

Іспанські функціонери пішли на зустріч такій ініціативі і прийняли революційне для іспанського футболу рішення.

Ми повністю розділяємо прагнення Атлетика та Реал Сосьєдада зіграти фінальний матч Кубка Іспанії, коли обставини дозволять провести його з глядачами, за присутності фанатів обох команд.

Цей трофей має глибоке коріння в іспанському футболі. Він заслуговує на фінал із глядачами. Ми вдячні за прийняте рішення та запит обох клубів. Ми введемо необхідні механізми регуляції, щоби фінал офіційно відбувся у 2020-му чи 2021 році. Він буде зіграний до фіналу Кубка Іспанії сезону 2020/21, – йдеться в офіційній заяві іспанської асоціації

Однак, в іспанців можуть виникнути проблеми з УЄФА. Оскільки переможець національного кубка за квотою УЄФА отримує місце в єврокубках. Якщо фінал Кубка Іспанії не відбудеться до старту Ліги Європи наступного сезону, то путівку у цей турнір отримає 7-ма команда чемпіонату. Але якщо фінал Кубка Іспанії буде зіграно по ходу сезону 20/21, то іспанській асоціації та УЄФА доведеться знову вигадувати нові механізм. Адже кількість команд, які матимуть право грати в єврокубках, перевищуватиме квоту від УЄФА.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Дочекалися! Динамо ОФІЦІЙНО підписало перспективного форварда

Третій трансфер Луческу! …