Надійний Лунін. Команда українця знову з перемогою

Вже традиційно у стартовому складі господарів вийшов Андрій Лунін.

‪🔵⚪️ ¡LOS NUESTROS¡ ‬ ‪¡VAMOS, OVIEDO! ⚔️‬ – ‪#RealOviedoLasPalmas ‬ ‪#VamosOviedo‬

A post shared by Real Oviedo (@realoviedo) on Jul 8, 2020 at 9:31am PDT

Ов’єдо з перших хвилин почало тиск на ворота суперника

Вже на початку матчу господарі мали гарну нагоду, щоб відкрити рахунок у грі. Барсенас біля штрафного майданчика накрутив декількох гравців і завдав потужного удару по воротах. М’яч після рикошету пролетів поруч зі стійкою.

Роботи у Луніна упродовж першого тайму було не багато. Можна лише згадати удар Рубена Кастро з-за меж штрафного майданчика, але український голкіпер без проблем впорався з цим пострілом і забрав м’яч до рук.

Наприкінці першого тайму Ов’єдо забило. Аррібас віддав чудову діагональ зі своєї половини поля за спини захисникам Лас-Пальмаса на Ортуньйо. Нападник прийняв м’яч на груди і другим дотиком перекинув голкіпера гостей – 1:0.

На початку другого тайму Ов’єдо подвоїло перевагу

Спочатку Санчес пробив з гострого кута в штрафному майданчику гостей. Голкіпер відбив перед собою. Першим на добиванні опинився Марко Сангальї, який в дотик потужним пострілом відправив м’яч під поперечку – 2:0.

Після цього Лас-Пальмас побіг відігруватися. Маурісіо Лемос пробив зі штрафного з 30-ти метрів, але Лунін без проблем впорався з цим пострілом. Проте залишити свої ворота сухими українському голкіперу, на жаль, не вдалося.

Захист Ов’єдо знову провалився. Педрі прорвався по правому флангу і віддав на лінію воротарської зони на Рубена Кастро. Нападник поклав захисника на спину, підлаштував м’яч під ліву ногу і потужно пробив у правий кут воріт без шансів для Луніна – 2:1.

Але на більше гості не спромоглися. Лунін впевнено діяв на виходах і не дав жодної змоги Лас-Пальмас звести матч бодай до нічиєї.

Після цієї перемоги Ов’єдо має 47 пунктів і продовжує боротьбу за виживання в Сегунді. Команду Луніна від зони вильоту відділяє 3 бали.

Нагадаємо, що минулого туру Лунін потягнув пенальті у матчі з Кадісом.

Читайте також: Барселона визначила долю своєї зірки. Керівництво клубу прийняло остаточне рішення та Вест Гем – Бернлі: Ярмоленко нарешті вийшов у старті, і заслужив хорошу оцінку