Надія для Шевченка! Один із основних гравців збірної України може скоро повернутися до гри

Вже скоро знову побачимо його у грі?

Тарас Степаненко в інтерв’ю клубному телебаченню Шахтаря розповів про своє ушкодження та як проходить відновлення, а також назвав приблизні терміни свого повернення на поле:

Photo by Michael Steele/Getty Images
Після матчу з Колосом при важких погодних умовах і місцями твердому полі, плюс була хороша навантаження після зборів, холодно, як наслідок коліно зреагувало. Не було часу відпочивати, був матч Ліги Європи, в якому я взяв участь. Після цього почав відчувати дискомфорт. Ще вийшов на поєдинок з Рухом, але зрозумів, що не можу грати в повну силу, і попросив заміну.

Як раніше, вже не буде, тому що була операція. Але зараз коліно дозволяє мені робити все, я не відчуваю дискомфорту. Виконую тренування, які провокують навантаження, щоби подивитися, як коліно буде себе вести. Те, що я роблю протягом двох тижнів. Я вже почав в загальній групі тренуватися, але це були не інтенсивні заняття, тому що в них були матчі.

Так як я себе зараз відчуваю, то сподіваюся, що з 29 березня зможу працювати в повну силу і готуватися до найближчих матчів. Але зі стовідсотковою впевненістю сказати не можу, тому що ніхто не знає, як буде вести себе коліно в період вже саме футбольних навантажень

Нагадаємо, нещодавно з’явилася інформація, що Тарас Степаненко може пропустити Євро, яке пройде з 11 червня по 11 липня 2021 року, через травму. Але слова гравця Шахтаря та збірної України вселяють надію на його якнайшвидше повернення і відновлення ігрової форми.

Читайте також: Пороблено? Гравець Динамо встиг вдруге перехворіти коронавірусом

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також