Домашня сторінка Актуально Надія для Шевченка! Один із основних гравців збірної України може скоро повернутися до гри

Надія для Шевченка! Один із основних гравців збірної України може скоро повернутися до гри

4 читачів онлайн
0
3,635

Вже скоро знову побачимо його у грі?

Тарас Степаненко в інтерв’ю клубному телебаченню Шахтаря розповів про своє ушкодження та як проходить відновлення, а також назвав приблизні терміни свого повернення на поле:

Photo by Michael Steele/Getty Images
Після матчу з Колосом при важких погодних умовах і місцями твердому полі, плюс була хороша навантаження після зборів, холодно, як наслідок коліно зреагувало. Не було часу відпочивати, був матч Ліги Європи, в якому я взяв участь. Після цього почав відчувати дискомфорт. Ще вийшов на поєдинок з Рухом, але зрозумів, що не можу грати в повну силу, і попросив заміну.

Як раніше, вже не буде, тому що була операція. Але зараз коліно дозволяє мені робити все, я не відчуваю дискомфорту. Виконую тренування, які провокують навантаження, щоби подивитися, як коліно буде себе вести. Те, що я роблю протягом двох тижнів. Я вже почав в загальній групі тренуватися, але це були не інтенсивні заняття, тому що в них були матчі.

Так як я себе зараз відчуваю, то сподіваюся, що з 29 березня зможу працювати в повну силу і готуватися до найближчих матчів. Але зі стовідсотковою впевненістю сказати не можу, тому що ніхто не знає, як буде вести себе коліно в період вже саме футбольних навантажень

Нагадаємо, нещодавно з’явилася інформація, що Тарас Степаненко може пропустити Євро, яке пройде з 11 червня по 11 липня 2021 року, через травму. Але слова гравця Шахтаря та збірної України вселяють надію на його якнайшвидше повернення і відновлення ігрової форми.

Читайте також: Пороблено? Гравець Динамо встиг вдруге перехворіти коронавірусом

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Шахтар знайшов нового Тете? Як грає талант, який коштує 8 мільйонів євро. ВІДЕО

Шахтар може підсилитися талановитим вінгером …