Домашня сторінка Актуально Надія померла. Еміліано Салу знайшли

Надія померла. Еміліано Салу знайшли

52 читачів онлайн
0
8,129

Родина Еміліано Сали сподівається на якнайшвидше підняття зниклого літака із дна Ла-Маншу, у якому пошуковою операцією вже виявлені обидва тіла: ймовірно і нападника, і пілота.

На кошти фонду сім’ї Сали були поновлені пошуки зниклого літака, в якому перебував футболіст. Напередодні представники відділу розслідування авіакатастроф з допомогою підводної відеокамери виявили одне тіло. З наявного відео важко розгледіти, кому воно належить: новачку Кардіффа Еміліано Салі чи пілоту Девіду Ібботсону.

Нагадаємо, 21 січня аргентинський футболіст, попрощавшись із колишніми одноклубниками із Нанта, вилетів на приватному літаку до Кардіффа. Увечері цього ж дня літак зник із радарів. Пошуки тривали упродовж трьох днів, але виявилися безрезультатними. Рятувальникам вдалося знайти лишень деякі частини літака.

У неділю, 3 лютого, почалися підводні пошуки зниклого літака. 

Саме вони і принесли результат, адже підводна камера зафіксувала тіло.

Наразі спеціалісти з відділу розслідування авіакатастроф поки що проводять консультації з поліцією щодо подальших дій. Затримку викликало погіршення погодних умов на морі. Поки що вони не можуть повністю виконати свою місію.

Морський вчений Девід Мернс, який очолював приватні пошуки літака, переконує, що зараз підтримує зв’язок із рідними Сали й інформує про останні оновлення.

Батько Еміліано Гораціо Сала сподівається, що літак піднімуть вже найближчим часом: Надія вмерла. Але ми сподіваємося, що вони піднімуть його вже скоро. І тоді ми бодай знатимемо, що сталося. 

Сестра Еміліано Роміна Сала у своєму Фейсбуці написала:

Нала теж чекає твого повернення… 

Nala también te espera.. ❤

Опубліковано Romina Sala Субота, 2 лютого 2019 р.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Моурінью визначився! Тоттенгем зробив пропозицію багаторазовому чемпіону України

Тоттенгем серйозно налаштований …