Награлися! Суперліга призупинена. Клуби-засновники відмовилися від участі у скандальному турнірі

Скандальний турнір, який сколихнув усю футбольну спільноту, не зміг упоратися з масовою хвилею невдоволення

Європейська Суперліга, про створення якої повідомили лише пару днів тому, офіційно оголосила про призупинення турніру. Ініціатори цієї “ліги обраних” не відмовляються від своїх ідей реалізувати-таки революційний проєкт. Вони лише збираються переглянути форми його реалізації у зв’язку з протидією футбольної спільноти (клубів, фанів та офіційних організацій). Текст заяви:

Європейська Суперліга переконана, що нинішній статус європейського футболу має змінитися. Ми пропонуємо новий європейський конкурс, тому що система, яка існує зараз, не працює.

Наша пропозиція спрямована на те, щоб дозволити спорту розвиватися, генеруючи ресурси і стабільність для всієї футбольної піраміди, зокрема, допомагаючи подолати фінансові труднощі, які виникли в результаті пандемії. Це також забезпечило б суттєве збільшення солідарних виплат всім зацікавленим сторонам у футболі.

Попри оголошений відхід англійських клубів, які змушені приймати такі рішення через тиск на них, ми переконані, що наша пропозиція повністю відповідає європейському законодавству і правилам, як це було продемонстровано сьогодні рішенням суду про захист Суперліги від дій третіх осіб.

З огляду на обставини, що склалися, ми переглянемо відповідні кроки для зміни форми проєкту, завжди маючи на увазі наші цілі – запропонувати вболівальникам найкращі можливості, одночасно збільшуючи платежі солідарності для всього футбольного співтовариства

До такого рішення керівництво Суперліги призвів відхід шести англійських клубів, які, побачивши невдоволення власних фанів, що вийшли на вулиці, та влади, відмовилися від участі у скандальному турнірі. Першим це зробив Манчестер Сіті, за ним Арсенал, Ліверпуль, Тоттенгем, Манчестер Юнайтед та Челсі.

Нагадаємо, що львівські Карпати, які виступають у Другій лізі України, вирішили пожартувати на актуальну тему Суперліги і категорично відмовилися брати у ній участь.

Ексвіцепрезидент УЄФА Григорій Суркіс Григорій Суркіс теж висловив своє несхвальне ставлення до створення Суперліги.

Читайте також: Він зробив це знову. Ребров втретє поспіль привів Ференцварош до чемпіонства

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також