Домашня сторінка Актуально Найбільша сенсація на Євро! Угорщина вириває нічию у матчі з Францією

Найбільша сенсація на Євро! Угорщина вириває нічию у матчі з Францією

54 читачів онлайн
0
10,245

Угорщина в Будапешті грала зі збірною Франції

Угорці ще в поєдинку з Португалією довели, що хоч вони і опинилися в групі смерті, але здаватися не мають наміру. У грі з Роналду і компанією підопічні Марко Россі показали неабиякий характер і були близькі, щоби втримати нічию. Але у заключні 8 хвилин пропустили 3 м’ячі.

Збірна Франції у своєму першому матчі на Євро-2020 мінімально переграла Німеччину з рахунком 1:0 завдяки автоголу Хуммельса. Відзначимо, що чемпіони світу забивали і самі, але двічі взяття воріт скасовували через офсайд.

Перший тайм

У стартові 10 хвилин Угорщина діяла краще за свого зіркового суперника і грала частіше на половині поля збірної Франції. Однак небезпеки біля воріт Уго Льоріса, окрім подач у руки, номінальні господарі не змогли створити.

Потім французи взяли м’яч під контроль і почали створювати свої моменти

Спочатку сильно пробив з-за меж штрафного майданчика Бензема і Петер Гулачі не зовсім вдало відбив перед собою. Першим на добиванні опинився Грізманн, який в дотик завдав удару, але голкіпер Угорщини знову потягнув. Щоправда, навіть якби гравець Барселони забив, то гол все одно б не зарахували – в момент удару Бензема Грізманн був у положенні поза грою.

Згодом чудову нагоду Мбаппе. Дінь виконав подачу з лівого флангу до штрафного майданчика на нападника збірної Франції, той виграв другий поверх у захисника і пробивав у дальній кут – м’яч пройшов у сантиметрах від стійки.

У середині першого тайму супершанс змарнував Бензема. Грізманн побачив забігання Мбаппе до штрафного майданчика і зробив закидання на форварда ПСЖ. Молодий нападник прийняв м’яч в оточенні двох захисників і другим дотиком скинув на Бензема, який опинився абсолютно сам перед воротами. Та гравець мадридського Реала замість того, щоби обробити передачу, вирішив одразу бити. М’яч у нападника зрізався і пролетів біля стійки.

Ще за декілька хвилин Мбаппе накрутив трьох гравців збірної Угорщини у штрафній зоні і стріляв із декількох метрів у дальній кут – знову повз ворота.

Поки чемпіони світу марнували свої моменти, угорці упіймали їх на контратаці

Сталося це вже у доданий до першого тайму час. Фіола виграв позицію у Павара і скинув головою на Шаллая. Той випередив Варана і в дотик повернув на півзахисника Фегервара, який пройшов ближче до воріт і метрів із семи відправив м’яч у ближній кут – 1:0!

Другий тайм

Щоби виправити ситуацію, Дідьє Дешам на 57-й хвилині випустив замість Рабйо Усмана Дембеле і майже одразу ця заміна ледь не принесла результат. Півзахисник Барселони накрутив гравця Угорщини на лінії штрафної зони і потужно вистрілив у лівий від голкіпера кут – м’яч влучив у стійку.

На 66-й хвилині чемпіони світу змогли відігратися. Льоріс з рук вибив від власних воріт майже до чужого штрафного майданчика, Мбаппе виграв боротьбу у двох захисників і прострілив на дальню стійку. Здавалося, невдало. Центральний оборонець Угорщини мав вибивати, але захисник трохи перехилив корпус і зміг лише невдало відкинути м’яч на ногу Грізманну, який сильно в дотик пробив у кут воріт без шансів для Гулачі – 1:1.

Могли французи виходити вперед на 81-й хвилині. Мбаппе обігрався у стіночку з партнером по команді і увірвався до штрафного майданчика, залишивши захисника позаду. Нападник Франції вирішив не мудрувати і з близької відстані пробив на силу в кут, де стояв Гулачі. Голкіпер Угорщини врятував свою команду від пропущеного м’яча. На більше чемпіони світу у цій зустрічі не спромоглися.

1:1 – збірна Угорщини дуже неочікувано грає в нічию з Францією і ще залишає собі невеликі шанси на вихід у плей-оф.