Домашня сторінка Актуально Найдорожчий ледар у світі. Скільки Арсеналу коштував один асист Озіла?

Найдорожчий ледар у світі. Скільки Арсеналу коштував один асист Озіла?

17 читачів онлайн
1
3,990

Його часто називали одним із найкращих асистентів світу, але в останні роки це швидше звучить, як глузування. Футбольні здібності і талант Месута Озіла не підлягають сумніву. Гравець одного сезону, чи просто переоцінений футболіст не буде три сезони поспіль віддавати в Реалі 20+ гольових передач. Однак останні роки в Арсеналі свідчать про все більший регрес футболіста.

Переїзд Озіла до Лондона був із розряду мегатрансферів, і початок його кар’єри в Арсеналі був відповідним. Та чимало аналітиків відзначали критичне падіння працездатності футболіста. Особливо в заключні два сезони. Якщо в останній сезон вже кризового Венгера в Арсеналі вся команда не виблискувала, то із приходом Емері ситуація ніяк не змінилася.

Німець часто просто не потрапляв навіть до заявки і майже не грав у вирішальних матчах, а виходив на домашні поєдинки проти кардіффів і брайтонів. Він не підходить під схему із трьома захисниками. Так, за розташування 3-4-3 Озіл просто зайвий на полі. Однак, коли вмотивований футболіст високого класу виходить на матчі з командами дна таблиці, він має показувати себе і боротися за місце в основі. А от цього не було.

Журналісти порахували, у скільки канонірам обійшлася кожна результативна дія футболіста. Річний оклад Озіла становить 18,2 мільйона фунтів. Упродовж сезону німець зіграв 28 матчів у старті і ще 7 разів виходив на заміни. В усіх турнірах Озіл забив 6 м’ячів і зробив 3 асисти. Тобто кожен гол півзахисника вартував Арсеналу 3,03 мільйона фунтів, а кожен гольовий пас – 6,06 мільйона фунтів.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Покарання від УЄФА. Клуб українця постраждав через вболівальників

Шотландські фанати знову створили проблеми для Селтика. Через банер із зображенням італійс…