Найкращі теж помиляються. Орендований динамівець привіз гол і його клуб вилетів із Кубка. ВІДЕО

Його помилка стала ключовою…

У чвертьфіналі Кубка Польщі Легія, до якої під час зимового трансферного вікна приєдналися на правах оренди два гравці Динамо Артем Шабанов та Назарій Русин, поступилася П’ясту з рахунком 1:2 і вилетіла з турніру. Одним із головних антигероїв цієї зустрічі став саме орендований у киян захисник. Шабанов на 78-й й хвилині зустрічі за рахунку 1:1 приустився результативної помилки, яка привезла до пропущеного м’яча. Український оборонець невдало відпасував у центрі поля на партнера по команді, передачу перехопив суперник і реалізував вихід віч-на-віч.

У цьому поєдинку за Легію дебютував Назарій Русин, який вийшов на заміну на 61-й хвилині матчу, але відзначитися результативною дією він не зміг.

Нагадаємо, що Артем Шабанов дуже добре адаптувався у Легії і навіть опинився серед переліку найкращих гравців. Динамівець потрапив до символічної збірної 19-го туру чемпіонату Польщі.

Читайте також: Мене надихала гра Динамо© Тренер ТОП-клубу відзначив вплив українського клубу на його кар’єру та Якщо вони вважають себе важливішими, ніж футбол і гравці, я їх дружньо вітаю© Луческу відповів ультрас. ЕКСКЛЮЗИВ ПРОФУТБОЛ Діджитал