Найкращий на Канарах! Орендований у Динамо нападник знову приносить перемогу своєму клубу. ВІДЕО

Динамівець Фран Соль, що на правах оренди грає за Тенеріфе, приніс перемогу своїй нинішній команді у виїзному поєдинку Сегунди з Райо Вальєкано. Остров’яни, що потроху вибираються з дна турнірної таблиці, засмутили команду, що йде у зоні матчів плей-оф у боротьбі за вихід до Ла Ліги.

Успіху у зустрічі 24 туру Тенеріфе досяг завдяки стандарту. На 65-тій хвилині Соль відгукнувся на навіс з кутового. Іспанський форвард пробив низом правою у торкання у протихід воротарю з-під захисника. Тайм-код гола – 01:25:15

Райо Вальєкано мало кілька гарних нагод, щоб зрівняти рахунок, але рятував воротар гостей. За 5 хвилин до кінця основного часу Соль поступився місцем на полі гравцеві оборонного характеру, адже господарі пішли ва-банк. Та червона Катени і робота захисників гостей перекреслили намагання Райо врятувати гру – 1:0 на користь Тенеріфе. Востаннє Тенеріфе перемагав Вальєкано в чемпіонаті у 1997-му!

Це шостий гол Франа Соля за Тенеріфе у 20-ти матчах за клуб і перший з часу його дубля у ворота Картахени 10 січня 2021-го. Ним задоволені в іспанській команді і керівництво вже зараз виявляє бажання викупити контракт гравця, котрий так і не зміг знайти себе у київському Динамо.