Найкращий проти Ман Сіті. Як Руслан Малиновський оцінив матч ЛЧ?

В матчі третього туру групового етапу Ліги Чемпіонів Аталанта Руслана Малиновського зустрічалась із Манчестер Сіті Олександра Зінченка. Але на полі з’явився лише один із українських легіонерів. Зінченко пропустив матч через травму коліна. А ось Руслан Малиновський не просто вийшов із перших хвилин, а став найкращим гравцем у складі своєї команди та забив із пенальті.

Ми грали проти чудової команди. Перші 30 хвилин були вдалими, ми демонстрували хороший пресинг, вигравали м’ячі та створювали моменти. У нас були шанси. Можливо, дубль Агуеро змінив гру. За рахунку 2:1 ми спробували трішки піти вперед, щоб забити, але суперник грав якісно.

Манчестер Сіті грав довгими передачами і стрімкими забіганнями, у них дуже швидкі гравці. Використали простір – саме так вони і забили ще трі м’ячі, – цитує Малиновського офіційний сайт УЄФА.

За даними WhoScored, Руслан Малиновський отримав найвищу оцінку в складі Аталанти – 7,6.