Найшвидший гол Десни. Чергова поразка Арсенала

Арсенал – Десна. Стартовий свисток. Перша атака чернігівців. Філіппов навішує з правого флангу. Кияни вибивають м’яч. На підхопленні Денис Фаворов. Класний удар з правої. М’яч у сітці!

Це був найшвидший гол Десни в Українській Прем’єр-Лізі. Щоби встановити рекорд Денису Фаворову знадобилося лише 38 секунд. Якби ж і надалі команди показали такий блискавичний футбол…

Фото ФК Десна

Ні, дуже активний старт змінився типовим українським футболом останніх років. Невискоі швидкості, багато помилок і боротьби. В Арсеналі виділявся новачок Кадимян. Велика рухливість, активність і непоганий удар по воротах Десни – Литовка впорався з цим пострілом не без проблем.

А от інший новачок Арсенала (гравець, якого свого часу навіть запрошували в національну збірну) Танковський дуже багато помилявся. Втрачав м’яч, порушував правила. У першому таймі арбітр Дердо відверто вибачив півзахисника, не показавши жовтої картки. Втім, попередження наздогнало Танковського вже по перерві – за фол проти Богданова. Але Ще прикріше жовту картку було отримувати нападнику Десни Філіппову – тепер він пропустить матч проти київського Динамо.

Арсенал намагався щось змінити – випустив ще одного новачка, форварда-ветерана українського футболу Ковпака. Стало трохи жвавіше в атаці, але не більше.

А от Десна забила вдруге – тепер вже на останній хвилині матчу. Десна виконувала штрафний. Оріховський обійняв Імерекова. Захисник Десни, що прийшов у штрафний майданчик Арсенала на стандарт, впав. А Дердо вирішив, що це пенальті (дещо суперечливе рішення). Хай там як, пенальті чітко реалізував вже Артем Фаворов, що вийшов на заміну.

0:2. Брати Фаворови принесли перемогу Десні. А оновлений Арсенал поки особливо не відрізняється в кращий бік від Арсенала минулорічного.