Найслабше Динамо в історії!© Легендарний український тренер знищив керівництво і гравців киян

Відомий український тренер у дуже жорстко розкритикував київське Динамо. На думку Мирона Маркевича, нинішнє Динамо є найслабшою командою в історії клубу. Екстренер Металіста та Дніпра переконаний – проблема киян не у прізвищі головного тренера.Photo by Michael Regan/Getty Images

Яка різниця, який тренер? Там немає команди, слабке керівництво і президент. При чому тут тренери? Основне – немає команди. Мінятимуть тренерів, далі що? Яка різниця, хто тренуватиме? В Динамо потрібно все докорінно змінювати. Не може такого бути, що двадцять років в усьому винні всі, окрім президента клубу. Він явно не тягне. Там повний бардак. Був винний Хацкевич, тепер Михайличенко. В Динамо зараз немає кому грати крім 3-4 виконавців. Хто бере тих футболістів? Хто брав Соля й інших гравців, які явно не рівня Динамо? Це найслабша команда в історії київського Динамо. Хто її сформував?!

Припустимо, прийде Віктор Скрипник, він хороший тренер, довів це роботою з Зорею. Якщо Скрипнику дадуть підписати хоча б сім-вісім гравців хорошого рівня, а не щось таке, що не так лежить чи бігає по Європі та шукає, де б іще заробити, то він щось зробить у Динамо. Якщо ж такого підсилення не буде, і він хоче “згоріти” – нехай іде, немає питань. На трьох-чотирьох футболістах уся команда не може виїхати, а президент клубу цього не розуміє, бо він не футбольна людина, – розповів Мирон Маркевич у коментарі 1927.kiev.ua.

Зауважимо, що цими гострими словами на адресу Ігоря Суркіса Мирон Маркевич явно знизив свої шанси очолити київський клуб. Напередодні Ігор Циганик називав ім’я Маркевича у списку тренерів, котрі так чи інакше цікавлять Динамо і можуть очолити команду замість звільненого Олексія Михайличенка.

Читайте також: Втеча від скандалу. Одіозний ексдинамівець гратиме у новому клубі.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також